reklama

DJI Osmo Mobile 2 – nová generace stabilizátoru s větší výdrží

DJI Osmo Mobile 2 – nová generace stabilizátoru s větší výdrží
2018-01-15T13:29:03+01:00
• 15. 1. 2018

Společnost DJI ukázala druhou generaci stabilizátoru Osmo pro chytré telefony. Ve srovnání s první generací došlo na několik příjemných změn, avšak celé konstrukční zpracování zůstává beze změny. Hlavní roli si rovněž zahraje prodejní cena, která šla velmi razantně dolů a bude tak dostupnější daleko větší mase uživatelů. Díky tomu příslušenství nebude mít problém s udržením nálepky nejpopulárnějšího stabilizátoru na trhu.

Nový stabilizátor Osmo Mobile 2 podporuje natáčení ve svislé i vodorovné poloze. Nasazená funkce ActiveTrack umožňuje zaměřit vybraný objekt a jezdec v držáku jej automaticky nahrává během vašeho pohybu. Součástí madla jsou stále dvě ovládací tlačítka nebo joystick pro plynulý pohyb a přibližování/oddalování. Nechybí možnost připojení ke stativu, ani například zachycení panoramatických fotografií.

Téměř trojnásobně větší, ale již nevyměnitelná baterie zaručuje výdrž až 15 hodin, kterou navíc lze využit k dobití připojeného zařízení. Doprovodná aplikace DJI Go je dostupná pro zařízení se systémem Android a jablečným iOS. To nejdůležitější se hodí zmínit na závěr. Prodejní cena klesla o 170 dolarů ke 130 dolarům (tj. cca 2 721 Kč), což zřejmě dovolil použitý materiál. Kovové prvky vystřídaly pouze cenově dostupnější plastové.

Zdroj: dji.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim