reklama

Asus ZenFone 5 Lite nabídne procesor od Qualcommu a 6palcový displej

Asus ZenFone 5 Lite nabídne procesor od Qualcommu a 6palcový displej
2018-01-16T06:59:21+01:00
• 16. 1. 2018

Nové generace ZenFone se pravděpodobně dočkáme dříve, než jsme původně očekávali. Společnost Asus podle dostupných informací plánuje zkrátit časový úsek mezi novými verzemi chytrých telefonů.

Podle generálního ředitele společnosti Asus, Jerryho Shena, bychom měli očekávat, že první telefony pod názvem ZenFone 5 budou odhaleny již v březnu tohoto roku. Stále však není jisté, zda budou modely představeny na konferenci MWC (Mobile World Congress), kde mimo jiné bude i naše redakce Dotekomanie, nebo později v rámci specializované akce.

Tak či onak, vypadá to, že řada Asus ZenFone 5 je téměř připravena na svou premiéru, neboť první zařízení právě získalo důležitou certifikaci v Rusku. Asus ZenFone 5 Lite bude pravděpodobně středopásmovým telefonem, jehož hlavní předností bude 6palcový displej a čipová sada od Qualcommu.

ZenFone 5 Lite: bližší informace

Na obrázku níže se nachází různá písmena a čísla. Podle zahraničního serveru PhoneArena se jedná o modelové označení (ZC600KL), které mimo jiné prozrazuje bližší hardwarové specifikace. Tak například písmeno „K“ značí, že ZenFone 5 Lite je vybaven právě procesorem od společnosti Qualcomm a disponuje podporou vysokorychlostního připojení LTE.

Číslo „60“ pak udává velikost samotného telefonu, respektive jeho displeje. V tomto případě by se mělo jednat o 6palcový displej. Zobrazovací panel bude disponovat poměrem stran v podobě 18: 9. Prozatím se jedná o jediné informace, které o ZenFone 5 máme k dispozici. Jakmile zjistíme více, budeme vás o tom samozřejmě informovat, a to v podobě článku.

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim