reklama

Huawei pravděpodobně na MWC 2018 představí nové chytré hodinky s citlivými rámečky

Huawei pravděpodobně na MWC 2018 představí nové chytré hodinky s citlivými rámečky
2018-01-16T07:44:07+01:00
• 16. 1. 2018
1

Loňský rok 2017 nebyl pro chytré hodinky nejúspěšnější, ovšem tento rok bychom měli být svědky 180stupňového obratu. Důkazem toho jsou samotní výrobci, kteří již začátkem roku 2018 chtějí vyrábět inovativní produkty. Skvělým příkladem toho je společnost Huawei, která má v úmyslu představit zcela nové dotykové hodinky s citlivými rámečky.

Tuto informaci jsme získali především díky patentu, který zaznamenal LetsGoDigital. Dokumenty, které byly předloženy Světové organizaci duševního vlastnictví (WIPO), ukazují, že chytré hodinky jsou rozděleny do osmi sekcí, přičemž každá z nich by měla být implementována právě v nových hodinkách od Huawei.

Na první pohled se jedná o velmi zajímavé a inovativní funkce, přičemž každá funkce je ovládána pomocí citlivých rámečků. Podobnou technologii, respektive ovládání v minulosti představil i jihokorejský výrobce Samsung.

Patent nám jasně ukazuje, jak mohou být kombinace takzvaných swapů krásně spojeny a maximálně využity, díky čemuž pokrývají všechny možné funkce – od procházení nabídek až po spouštění konkrétních aplikací a možná vyvolání nějakého digitálního asistenta (v tomto případě by pravděpodobně šlo o Google Assistenta).

Huawei hodinky již na MWC 2018?

Stejně jako u ostatních patentových přihlášek i tyto dokumenty neprozrazují, zda se chytrých hodinek s dotykovým rámečkem od společnosti Huawei dočkáme. Podle zahraničního zdroje Techradar bychom se jich však dočkat měli, a to již v průběhu tohoto roku.

Společnost Huawei již v minulém roce představila velmi zajímavé hodinky s operačním systémem Android Wear, z nichž nejnovější byly představeny na Mobile World Congressu v únoru loňského roku. Budeme tedy doufat, že se historie bude opakovat a nových hodinek se dočkáme na MWC 2018.

Zdroje: techradar.com, nl.letsgodigital.org

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Petr Hošek

16. 1. 2018, 18:39
Android aplikace

Hlavně aby vypadali lépe než dvojka…

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim