reklama

Vývojářská soutěž od Googlu zná své vítěze

Vývojářská soutěž od Googlu zná své vítěze
2017-12-13T07:25:52+02:00
• 13. 12. 2017

Gigant Google se neustále snaží zlepšovat své stávající služby nejrůznějšími způsoby. Poslední soutěž, která nyní zná své vítěze, měla přinést užitečné aplikace spjaté se službou Google Asistent.

Odkaz na animaci

Zadání této soutěže proběhlo na konferenci I/O 2017. Soutěžní téma zvané „ Akce“ se zaměřovalo na vytvoření nejlepší aplikace, která by měla vzdělávací i zábavný charakter. A celá tato aplikace má fungovat skrze Google Asistenta. Pořadatel Google tedy nyní zveřejnil výsledky soutěže:

  • První místo: 100 Years Ago
    • Díky této aplikaci se můžete vrátit v čase o 100 let nazpět. Lze skrze ní poslouchat interaktivní rádiovou show, zachytit autentickou hudbu a zprávy z dob kolem roku 1917.
  • Druhé místo: Credit Card Helper
    • Aplikace umí vyhledat nejlepší kreditní kartu. Dokáže analyzovat možnosti karet, porovnává uživatelské recenze či stížnosti, získává data z Consumer Reports a navrhne uživateli tu nejlepší kartu, kterou potřebuje.
  • Třetí místo: Planet Quiz
    • Díky tomuto učiteli v Google Asistentovi lze získat mnoho poznatků o naší sluneční soustavě. Aplikace se hodí především pro interaktivní učení ratolestí.

Kromě této Google udělil ceny i za další jiné kategorie, například „nejlepší aplikace vytvořená studenty“ či „ nejlepší rodičovská aplikace“ a mnohem více. Celý seznam kategorií a jejich výherců si můžete přečíst zde.

Takovéto akce jistě dají vývojářům motor pro vytváření ještě lepších a zajímavějších aplikací, díky kterým budou služby Googlu pro uživatele v budoucnu mnohem atraktivnější.

Zdroj: developers.googleblog.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Student VŠ s dlouholetou zálibou moderních technologií. Miluju auta, technologie, psaní a hlavně svou přítelkyni.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat