Vivo X20 přichází ve FIFA World Cup edici

Vivo X20 přichází ve FIFA World Cup edici
2017-12-13T16:00:54+02:00
• 13. 12. 2017
1

Uzavřené partnerství mezi fotbalovou asociací FIFA a společností Vivo přináší nový přírůstek zaměřený na blížící se sportovní akci v Rusku. Spolupráce má trvat rovných šest let a bude hlavně cílit na mistrovství světa v Rusku (2018) a v Kataru (2022). Každopádně si čínský výrobce nedal příliš mnoho práce při vývoji tohoto zařízení, protože v podstatě jen přebalil nedávnou novinku s označením X20.

 

Model Vivo X20 FIFA World Cup byl premiérově odhalen během krátkého ceremoniálu v Moskvě a postupně jej obdrží všichni funkcionáři FIFA. Ti budou muset zařízení používat v příštím roce od 14. června do 15. července během pořádaného turnaje v Rusku, aby samotnou značku dostali více do povědomí. Samozřejmostí je připravovaná mediální propagace ze strany výrobce posvěcená asociací FIFA.

Pro připomenutí se hodí zmínit nejdůležitější prvky výbavy ze seznamu specifikací, kde naleznete 6,01palcový FullView displej, osmijádrový procesor Snapdragon 660 od Qualcommu po boku 4GB operační paměti RAM, 64GB úložiště podporující až 256GB paměťové karty a duální fotoaparát v zadní části. Na rozdíl od základní verze pouze záda nesou oficiální logo fotbalového turnaje.

Zdroj: m.cnmo.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Julinek

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Radek Výtisk

13. 12. 2017, 20:30

Hodně slabé

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat