Samsung Galaxy A8(+) unikl na videu aktualizováno

Samsung Galaxy A8(+) unikl na videu [aktualizováno]
2017-12-17T10:05:54+02:00
• 17. 12. 2017
2

Aktualizováno 17. 12.

Četnost úniků kolem nadcházejících novinek od Samsungu se zvětšuje, což znamená, že samotné oficiální uvedení se blíží. Je docela možné, že se dočkáme ještě přede nadcházejícími konferencemi jako CES nebo MWC. Nyní se na chvíli objevilo video jednoho youtubera, který recenzoval mobily Galaxy A8 a Galaxy A8+. Bohužel nebylo v angličtině, ale i tak jsme se dozvěděli například, jak bude umístěna čtečka otisků prstů na zadní straně. Z toho se dá odvozovat, jak ji Samsung zakomponuje u Galaxy S9.

Z videa se dále dozvídáme, že novinky budou odolné vůči vodě a prachu. Menší model má 5,5palcovou úhlopříčku a baterii o kapacitě 3000 mAh. Větší má pak 6palcový displej a 3500 mAh. Ostatní specifikace by měly bát stejné.

Původní video již není k dispozici, ale jiní youtubeři již vytvořili další obsah zakládající se na původních materiálech.

Aktualizováno 14. 12.

Do této chvíle jsme se dozvěděli jen o některých parametrech připravovaného mobilu Galaxy A8+ (2018). Nyní se dozvídáme, že se objeví ve třech hardwarových variantách. Základní model nabídne 4 GB operační paměti s úložištěm o velikosti 32 GB. Prostřední model nabídne 64GB úložiště a nejvyšší model pak bude mít 64 GB prostoru pro data a 6GB RAM.

Displej nabídne 6palcovou úhlopříčku s Full HD rozlišením. Samozřejmostí je  využití Super AMOLED technologie. O výkon se bude starat Exynos 7885 se šesti jádry. V rámci konektivity najdeme například Bluetooth 5.0. Všemu bude dodávat energii baterie o kapacitě 3500 mAh s podporou rychlého nabíjení.

Samsung pravděpodobně zvolí netradiční uspořádání foťáků. Na přední straně se mají nacházet dva s hodnotami 16 a 8 megapixelů. Na zadní straně se bude nacházet jen jeden 16MPx. Dle dostupných informací přijde Galaxy A8+ s Androidem ve verzi 7.1.1, přičemž bude dostupná aktualizace na Android Oreo.

Původní článek 5. 12.

Poslední modelová řada Samsung Galaxy A byla představena na začátku tohoto roku v lednu. Řada byla postavena na menším Samsung Galaxy A3 a větším a výkonnějším Samsung Galaxy A5. Oba smartphony této modelové řady spadaly do střední třídy. S blížícím se rokem 2018, tedy představením nové řady Galaxy A, unikla fotografie zařízení s novým názvem Samsung Galaxy A8+. O připravovaných novinkách této modelové řady již unikly některé informace. Navíc pro představu a srovnání s nyní uniklými fotografiemi si prohlédněte rendery založené na dříve uniklých informacích.

Samsung nejspíše představí novou řadu Galaxy A příští rok v lednu na CES 2018. Hlavní novinkou je zbavení se home tlačítka, a tedy přechod k plně softwarovým tlačítkům pro ovládání systému. Naopak na straně má být novinkou tlačítko pro Bixby. Změny, o kterých prozatím víme, tedy souvisí s přední stranou telefonu. Samsung se snaží rámečky kolem displeje minimalizovat a displej roztáhnout na co největší možnou plochu. Tím získáme poměr displeje 18:9, který je Samsungem nazýván jako „infinity“ displej. Takováto změna přináší atraktivnější vzhled střední až vyšší třídy smartphonů.

S tím nejspíše souvisí i změna číslování této řady chytrých telefonů pro méně náročnější uživatele. Dle uniklých obrázků z Weibo (čínská sociální síť) je název tohoto bezrámečkového zařízení s „infinity“ displejem Samsung Galaxy A8+. To vede k domněnkám, že by se mělo objevit i zařízení bez plusového přídavku. Na definitivní informace o této řadě si musíme ale počkat ještě minimálně měsíc.

Zdroje: phonearena.com, xda-developers.com, gsmarena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Student VŠ s dlouholetou zálibou moderních technologií. Miluju auta, technologie, psaní a hlavně svou přítelkyni.

Komentáře

Dobrý samšunt s dobrou baterií 3500 in 2K18 LUL

Další do rodiny hnusných nudlí přitom dolní rámeček je tak velký že by se ta čtečka tam v pohodě vešla.

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat