reklama

Tip na Vánoční dárek: Získejte slevu 1 000 Kč na robotický vysavač Xiaomi Vacuum Cleaner sponzorovaný článek

Tip na Vánoční dárek: Získejte slevu 1 000 Kč na robotický vysavač Xiaomi Vacuum Cleaner [sponzorovaný článek]
2017-12-10T07:54:01+01:00
• 10. 12. 2017

Značka Xiaomi je stále populárnější a populárnější. Obchod Gearbest.com tak nyní přináší jedinečnou akci, ve které jsou právě produkty této značky ve slevě. Zakoupit můžete nejen telefony, ale i třeba sluchátkaexterní baterkykamerkynotebook, nebo dokonce robotický vysavač.

Akce probíhá do konce tohoto měsíce, tak rozhodně neotálejte, jelikož počet kusů v akci je většinou omezen na několik stovek kusů. Zajímavou koupí může být například robotický vysavač Xiaomi Vacuum Cleaner za 309,99 dolarů (v přepočtu asi 6 800 Kč), na který mimo jiné máte možnost uplatnit náš slevový kupón.

XIAOMI VACUUM CLEANER

Čínský výrobce ve své nabídce má již několik zajímavých produktů, které je možné následně spárovat s vašim smartphonem. Od chytrých náramků a hodinek, až po chytré váhy či dokonce robotické vysavače. A právě o tomto chytrém vysavači bude nyní řeč.

Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner, tak zní jeho celé označení, lze využít především na čištění koberců a tvrdých podlah. V těchto podmínkách si vysavač lehce poradí, a to díky vysokému výkonu a plně automatickému provozu. Vacuum Cleaner lze samozřejmě ovládat pomocí vašeho telefonu, především přes oficiální mobilní aplikaci.

Díky Xiaomi Vacuum Cleaneru můžete dělat mnohem více věcí najednou, protože o samotné čištění se postará stroj. Skvělé na tomto „příslušenství“ je, že může začít vysávat váš dům ihned, jakmile odejdete do práce. Vysavač disponuje vysokým výkonem, o který se mimo jiné stará motor japonské značky NIDEC, jenž pojme až 0,67m3 vzduchu za minutu o tlaku až 1800Pa.

Dalším důležitým parametrem je baterie s kapacitou 5200 mAh, která udrží robota v chodu až 2,5 hodiny. Jakmile se vysavač vybije, sám dojede k nabíjecí stanici a po nabití opět pokračuje tam, kde předtím přestal. Veškeré ovládání probíhá pomocí mobilní aplikace Mi Home (Android a iOS).

GEARBEST NABÍZÍ SPECIÁLNÍ SLEVU

Pokud vás zaujme robotický vysavač od Xiaomi, můžete dokonce získat i několika procentní slevu, a to díky našemu slevovému kupónu. Při objednávce stačí zadat EU5XMVC. Po uplatnění kupónu zaplatíte 286,99 amerických dolarů, což je v přepočtu asi 6 000 Kč. Produkt můžete koupit ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim