reklama
samsungobr

Samsung Galaxy S9(+) má přijít v únoru aktualizováno

Samsung Galaxy S9(+) má přijít v únoru [aktualizováno]
2017-12-15T16:15:02+00:00
• 15. 12. 2017
2

Aktualizováno 15. 12.

Opět se objevují informace kolem nadcházejících top modelů od Samsung. Z dřívějších spekulací vyplývá, že bychom mohli očekávat základní informace již v lednu na veletrhu CES, avšak kompletní představení bude asi až později. Konkrétně se nyní hovoří o 27. únoru, tedy v rámci veletrhu MWC v Barceloně.

Nejvýraznější změnou bude asi přemístění čtečky otisků prstů. Na současných modelech je hned vedle foťáku, na novinkách by měla být čtečka pod foťáky. Více dramatičtějších změn se neočekává. Taktéž se spekuluje, že v rámci uvedení novinek se dočkáme představení i chytrého reproduktoru s asistentkou Bixby.

Původní článek 22. 11.

Samsung současné top modely Galaxy S8 a Galaxy S8+ představil v březnu a už od té doby se začalo spekulovat o další generaci. I tento rok jsme zachytili informace, že by se představení mohlo odehrát dřívěji. Nyní se dozvídáme od Evana Blasse (@evleaks), že by se Samsung mohl pochlubit už v lednu na veletrhu CES v Las Vegas.

Z jeho článku ale vyplývá, že by se nemělo jednat o kompletní představení, ale spíše o takovou ochutnávku. S oficiálním uvedením Samsung počká pravděpodobně i tentokrát na březen. Mimo to se spekuluje o některých specifikacích. Asi nebude překvapením, že se o výkon bude starat Snapdragon 845, přičemž na většinu trhů zamíří model s nedávno představeným procesorem Exynos.

Galaxy S9 zřejmě bude umět natáčet 1000 FPS videa

Kromě toho se dozvídáme, že by Galaxy S9 měl disponovat 5,8palcovým zakřiveným displejem. Pluskový model nabídne 6,2 palců. Současné verze se liší velikostí displejů a baterií, ale u nadcházejících novinek má být rozdílů více. Galaxy S9+ nabídne duální foťák na zadní straně a 6GB operační paměť. Základní model bude mít jen jeden foťák na zádech a 4 GB RAM. Úložiště bude v obou případech 64 GB s podporou microSD karty.

Potěšující zprávou může být, že se Samsung nezbaví konektoru na sluchátka. Pro příznivce kvalitnějšího zvuku máme ještě dobrou zprávu, jelikož se spekuluje o použití stereo reproduktorů AKG.

Nyní si musíme počkat na další informace, rendery a fotografie. Pakliže se máme dočkat mírného odhalení na CESu, vše se dozvíme v předstihu díky únikům.

Zdroje: venturebeat.com, xda-developers.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Karel Zybal

15. 12. 2017, 17:54

není lepší odemykání obličejem, později oční rohovkou .Tak drahý mobil by to mohl umět.

A hlavně ta čtečka otisků na zádech to bude zase něco :D a možná udělají i nudlovitější displej ale to asi ne :D

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit