reklama

PLY – chytrá helma pro motocyklisty

PLY – chytrá helma pro motocyklisty
2017-12-11T16:45:35+01:00
• 11. 12. 2017

Crowdfundingová kampaň na Kickstarteru s chytrou helmou PLY se blíží ke zdárnému konci a tak by vzápětí mohla přejít do hromadné výroby. V současné době si můžete pořídit mnoho podobných helem, ale jejich prodejní cena často několikanásobně převyšuje dnešní úlovek. Názorným příkladem je helma Skully za předprodejní cenu 1 500 dolarů, která se nakonec ani nedostala k prvním zákazníkům, neboť celý projekt šel ke dnu.

Za projektem PLY stojí společnost EcoCell USA a motocyklovým fanouškům brzy přinese cenově dostupnou helmu prošpikovanou chytrými funkcemi. V prvé řadě má novinka za sebou řadu bezpečnostních testů včetně potřebné homologace DOT a ECE 22.05. Přítomnost technologie Bluetooth znamená možnost poslouchat zvuk přes reproduktor v helmě nebo telefonovat přes integrovaný mikrofon po spárování s telefonem.

V části brady pod ochranným sklem najdete kameru, přes kterou jde natáčet videa v HD kvalitě při 30 snímků za sekundu. Doprovodná aplikace zahrnuje spoustu nastavení, sledování stavu baterie a přehrávání nahraných videí. Nechybí ani GPS lokátor či slot pro paměťovou microSD kartu. Prvních 50 přispěvatelů získá tuto helmu v 33% slevě za pouhých 399 dolarů (tj. cca 8 865 Kč).

Zdroj: kickstarter.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim