Nová relaxační hra Dot 2 Dot od českých vývojářů STRV

Nová relaxační hra Dot 2 Dot od českých vývojářů STRV
2017-12-15T07:50:58+02:00
• 15. 12. 2017

Český vývojářský tým STRV přináší na platformu iOS a Android novou relaxační hru Dot 2 Dot, která imituje dřívější spojování teček na papíru, ze kterých pak vznikne krásný obrázek. Tým STRV přenesl tuto starou známou relaxační taktiku na mobilní telefony.

Dot 2 Dot vás možná uklidní, možná i naštve

Dot 2 Dot je poměrně nová hra, byla vydána teprve před dvěma měsíci a u za tu dobu si ji stáhlo na dva milióny uživatelů. Vývojáři si slibují vysoké příjmy z prodeje doplňkových balíčků, kde jsou další spojovačky nebo z prodeje nápověd, které vám naznačují, kde se ukazuje další tečka, na kterou máte kliknout. Princip hry je naprosto triviální. Uživatel jenom kliká na tečky, které jsou označeny vzestupnými čísly. Po spojení všech teček, se ukáže „kreslený“ obrázek.

 

Cena aplikace je zdarma jak pro iOS, tak pro Android, avšak doplňkové balíčky stojí 150 Kč za měsíc, při ročním předplatném zaplatíte 79 Kč. Vývojáři si slibují příjmy v milionech dolarů, zatím mají prý příjmy v deseti tisících dolarů.

„Dot 2 Dot jsme vyvíjeli jako odpočinkovou aplikaci, která má lidem sloužit k relaxaci a také pro trénink soustředění. S Dot 2 Dot jsme, dle našich průzkumů trhu, úplně první aplikací, která přenesla papírové spojovačky do mobilních telefonů. Věříme tak, že se nám v následujících týdnech a měsících podaří prosadit nejenom na americkém trhu, ale i jinde ve světě, protože aplikace je od svého počátku dostupná všude,“ říká k Dot 2 Dot Martin Šťáva, spoluzakladatel, CTO a vedoucí týmu věnujícího se vývoji vlastních aplikací v STRV.

logo-app Dot 2 Dot - Spojovačky 1000 bodů Dot to Dot s.r.o. Zdarma ANDROID logo-app Dot 2 Dot: Connect the Dots Developer Zdarma iOS

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Karel Čapka

Absolvent mediálních studií a žurnalistiky. Zajímám se o moderní technologie, sociální sítě a mám rád focení. Vždy si najdu chvilku na čtení a baví mě učit se novým věcem. Zajímají mě moderní dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat