reklama

Google Inbox vám pomůže s odhlášením odběru emailů

Google Inbox vám pomůže s odhlášením odběru emailů
2017-12-15T07:40:25+01:00
• 15. 12. 2017

Nejen Google se snaží u své emailové služby, abyste dostávali jen takové zprávy, které mají význam a jsou nějak důležité. Samozřejmě zde hraje velkou roli i spam, případně odběry novinek skrze emaily. Právě druhá varianta se může stát poměrně otravnou po nějaké době, a právě proto chce Google trochu zjednodušit život uživatelům.

Ve své službě Inbox zavádí novinku, která vám zprostředkuje odhlášení z odebírání informačních emailů. Zobrazuje se na úvodní straně v podobě tipu v horní části displeje. Systémy Googlu zřejmě rozpoznají odkaz na odhlášení v konkrétním emailu a následně mírně zautomatizují zrušení odebírání.

Zatím není jisté, jestli Google přímo vybírá, u kterých emailů bude tato možnost nabídnuta, nebo se jedná o funkci, jež bude nabídnuta pokaždé. Je pravděpodobné, že se vám tento tip ukáže, pokud již neotvíráte konkrétní emaily a rovnou je mažete. Nová funkce se objevuje také ve webovém rozhraní. I zde má svou pozici v horní části obrazovky.

Google oficiálně o této funkci neuvedl žádnou zprávu a není jasné, kdy dojde k masivnímu rozšíření. Pakliže ji máte dostupnou, pravděpodobně jste byli zařazení do testování.

logo-app Inbox by Gmail Google Inc. Zdarma ANDROID logo-app Inbox by Gmail Developer Zdarma iOS

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim