reklama

Nejlevn─Ťj┼í├ş bezdr├ítov├í sluch├ítka na trhu sponzorovan├Ż ─Źl├ínek

Nejlevn─Ťj┼í├ş bezdr├ítov├í sluch├ítka na trhu [sponzorovan├Ż ─Źl├ínek]
2017-12-10T19:53:09+01:00
ÔÇó 9. 12. 2017

TomTop p┼Öipravil dal┼í├ş akci. Nyn├ş na bezdr├ítov├í sluch├ítka S6, kter├í s kup├│nem stoj├ş pouh├Żch 62 korun. Nezapome┼łte ale, ┼że na tyto krasavce si mus├şte uplatnit slevov├Ż kup├│n, bez n─Ťj slevu nedostanete. Nav├şc akce nepotrv├í v─Ť─Źn─Ť a je┼ít─Ť je zde velik├í ┼íance, ┼że z├ísilka dojde p┼Öed v├íno─Źn├şmi sv├ítky.

K n├íkupu na TomTopu mus├şte pou┼ż├şt n├ísleduj├şc├ş kup├│n:┬áHTYSDH. Bez n─Ťj budou sluch├ítka st├ít 4,45 dolar┼», co┼ż je v p┼Öepo─Źtu 96 K─Ź. Nyn├ş ho z├şsk├íte za pouh├Żch 62 K─Ź. Sluch├ítka jsou tvarovan├í do typu pecky a jsou spojen├í kabelem. Nav├şc maj├ş na sob─Ť zabudovan├Ż mal├Ż ovlada─Ź, d├şky kter├ęmu m┼»┼żete ovl├ídat hlasitost hudby, nebo d├şky jeho pomoci uskute─Źn├şte telefonn├ş hovor. Takt├ę┼ż je zde port pro nab├şjen├ş skrze mirco USB.

Tak nev├íhejte a po┼Öi─Ćte n─Ťkomu nebo i sob─Ť pod strome─Źek tento praktick├Ż v├íno─Źn├ş d├írek. Bude to st├ít za to a nav├şc pot─Ť┼í├şte sv├ę bl├şzk├ę. Za 62 korun ani nebudete m├şt hluboko do kapsy, tak┼że koup─Ť se jist─Ť vyplat├ş. Kupujte ZDE.

reklama
reklama

Obchodn├ş sd─Ťlen├ş za jeho┼ż obsah odpov├şd├í objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentov├ín├ş se mus├şte p┼Öihl├ísit

Tmav├Ż re┼żim