reklama

Komerční banka aktivovala Android Pay pro své klienty

Komerční banka aktivovala Android Pay pro své klienty
2017-12-05T07:23:33+01:00
• 5. 12. 2017
1

V listopadu jsme se dočkali další služby od Googlu, která oficiálně funguje na území České republiky. Samozřejmě se tady bavíme o Android Pay – službě nabízející jednoduché placení mobilním telefonem prostřednictvím bezkontaktního styku s využitím technologie NFC.

Do oficiálního spuštění se zapojily banky MONETA Money Bank, mBank a J&T Banka, přičemž bylo přislíbeno, že se v dohledné době přidá i Komerční banka. Ta sice již má ve své vlastní aplikaci pro Android podobnou funkci, ale nenechala si ujít Android Pay. Jedná se tak o další možnost pro klienty KB.

Nyní i s KB

Ačkoliv bylo přislíbeno, že se KB přidá, nikdo neuvedl přesnější termín spuštění. Mohli jsme jen tušit z dřívějších informací, že se tak stane na začátku prosince. Den D nastal právě dnes a klienti KB mohou skrze novou aktualizaci androidí aplikace banky jednoduše nastavit možnost placení v Android Pay.

Pakliže nemáte aplikaci KB a přesto vlastníte jejich platební kartu, můžete ji přidat do Android Pay ručně.

Aktivace je velmi rychlá a v podstatě ihned můžete začít platit u obchodníků. Z vlastní zkušenosti můžeme potvrdit, že využívání Android Pay je někdy rychlejší než běžná bezkontaktní platební karta.

logo-app Mobilní banka 2 Komerční banka, a.s. Zdarma ANDROID

Zdroj: Tisková zpráva

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Tomáš Frühauf

5. 12. 2017, 7:58
Android aplikace

Dobrý den, dle vyjádření pracovnice banky mají od dnes přestat nabízet původní Mobilní kartu a do února ji myslím úplně zrušit. Celé se to pouze nahradí Android Pay.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim