reklama

Facebook umožní „ignorování“ přátel, stránek nebo skupin na 30 dnů

Facebook umožní „ignorování“ přátel, stránek nebo skupin na 30 dnů
2017-12-16T09:05:59+01:00
• 16. 12. 2017

Všechny sociální sítě jsou hlavně o sdílení informací, obrázků nebo jakéhokoliv jiného obsahu. Občas někteří sdílejí až příliš mnoho příspěvků, což může být otravné. Takto aktivní uživatele nebo stránky jste mohli doteď jednoduše přehlížet, přestat sledovat nebo je zablokovat. Nyní ale Facebook přichází s novinkou, která má jen dočasné působení.

Facebook zavede možnost dočasného ignorování uživatele, stránky nebo skupiny po dobu 30 dnů. Během ní neuvidíte jakékoliv příspěvky. Druhá strana nebude upozorněna, že je dočasně ignorována přímo vámi. Těsně před vypršením této doby budete upozorněni, že funkce bude zastavena. Díky tomu se můžete rozhodnout, jestli znovu dotyčnou osobu nebo subjekt budete nadále ignorovat na dalších 30 dnů.

Novinka se bude nacházet v menu u konkrétního příspěvku, jak je vidět na videu výše. Jedná se o další funkci, která by měla napomoci v přehlednosti hlavního streamu příspěvků. Facebook si zřejmě slibuje, že méně uživatelů zpřetrhá vazby kvůli dočasnému nadměrnému sdílení informací.

Zdroj: newsroom.fb.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim