7 důvodů, proč si pořídit Leagoo T5c! sponzorovaný článek

7 důvodů, proč si pořídit Leagoo T5c! [sponzorovaný článek]
2017-12-10T17:54:04+02:00
• 10. 12. 2017

Leagoo nedávno představilo svůj nový kousek nazvaný T5c. Ten disponuje novým procesorem Spreadtrum SC9853, který je vyrobený pomocí 14nm technologie. To mu zajišťuje dostatečný výkon i na náročnější úlohy. V kombinaci s nízkou cenou jde o telefon, který rozhodně stojí za zvážení, zda si ho pořídit nebo zda ho darovat někomu jako skvělý dárek. Ale pospěšte, akce nepotrvá již déle než dva dny. Do té doby máte možnost pořídit si nové Leagoo T5c za cenu 2200 Kč.

Nový procesor a vyvážený výkon

Leagoo T5c opustil od procesoru od MediaTeku a zvolil procesor od firmy Spredtrum, jejichž procesor Spreadtrum SC9853 zajišťuje větší výkon než srovnatelný Helio P23 od zmíněného MediaTeku. Díky lepším parametrům má lepší výkon a delší výdrž baterie. Procesor je taktován na 1,8 GHz a má celkem osm jader a je založený na 64 bitové technologii. Srovnatelný procesor od Mediateku by měl nabízet o 25 % méně výkonu a o 30 % menší výdrž baterie. Leagoo T5c je tedy správná volba, když chcete levnou střední třídu s dobrým výkonem a dlouhou výdrží baterie.

Telefon nabízí i kvalitnější fotografie, jelikož nabízí duální 13 MPx kameru, která umí rozostřovat pozadí. Díky tomuto efektu získáte působivé fotografie a ohromíte tak své okolí. Navíc díky 5,5″ displeji od Sharpu získáte skvělý pohled na pořízené fotografie. Na displej je možné se dívat ze 178° úhlu. Sklo je navíc 2,5D takže je po okrajích mírně zaobleno.

Vysokou rychlost načítání též zajišťuje interní úložiště, které má kapacitu 32 GB a je od renomované společnosti SanDisk, která vyrábí kvalitní úložiště. Co se týče dalších parametrů, tak Leagoo T5c disponuje 3 GB RAM, má duální fotoaparát s poměrně nízkou světelností 2,2. Kapacita baterie je 3050 mAh a má funkci rychlonabíjení. Systém je Android 7 s nástavbou Leagoo OS (dříve Freeme OS). Za cenu 2200 Kč je to bezkonkurenční telefon na trhu. Neváhejte, zbývají necelé dva dny!

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat