reklama

Vyšel mobilní Football Manager Mobile 2018

Vyšel mobilní Football Manager Mobile 2018
2017-11-11T08:30:20+01:00
• 11. 11. 2017

Fanoušci fotbalu a manažeři, zpozorněte – vyšel známý fotbalový manažer jehož PC verze je nejznámějším fotbalovým manažerem  – Football Manager Mobile 2018, který přináší řízení fotbalového klubu do vašeho smartphonu.

Novinky

Největší rozdíl oproti předchozímu ročníku přichází v podobě uživatelského rozhraní, jež je nyní více přívětivější a přehlednější. Vybírání hráčů, nastavování taktik a vlastně vše je s novějším ročníkem upraveno pro jednodušší ovládání. To ale neznamená, že by hra ztratila něco ze své komplexity.

Vydavatel Sega v novém ročníku přichází s rekordním počtem ztvárněných hráčů. Jejich počet je kolem 21 500 pocházejících ze všech světových lig. Nový ročník „přihrál“ dvě nové ligy – americkou MLS a jihokorejskou K League Classic.

Cena

Hra nyní stojí 279 korun v obchodě Play. Bohužel v tomto ročníku se objevily i mikrotransakce, což není pro sérii novinkou. Mikrotransakce jsou podle webu AndroidAuthority v přepočtu od 17 do 330 korun, ale hra by zřejmě měla být hratelná i bez nich.

Verze pro tablety

Majitelé tabletů si můžou chvíli počkat na připravovaný Football Manager Touch 2018, jenž by měl mít co do počtu funkcí větší propracovanost a je připraven pro hraní na velkém displeji. Datum vydání manažeru s přízviskem Touch je plánován na 24. listopad. Nyní si ale můžete stáhnout Football Manager Mobile 2018.

logo-app Football Manager Mobile 2018 SEGA 279,00 Kč ANDROID logo-app Football Manager Mobile 2018 Developer Zdarma iOS

Zdroj: androidauthority.com

reklama
reklama

Student VŠ s dlouholetou zálibou moderních technologií. Miluju auta, technologie, psaní a hlavně svou přítelkyni.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim