reklama

Tanix TX3 Mini: skvělá alternativa pro Nvidia Shield Pro za 800 Kč sponzorovaný článek

Tanix TX3 Mini: skvělá alternativa pro Nvidia Shield Pro za 800 Kč [sponzorovaný článek]
2017-11-28T06:00:03+01:00
• 28. 11. 2017
1

Čínské společnosti jsou na našem trhu stále populárnější. Internetový obchod, známý jako Gearbest.com, se v posledních měsících rozrostl natolik, že již nyní nabízí takzvaný warehouse, a to přímo v Praze. Jedná se samozřejmě o velkosklad, díky kterému máte možnost získat vámi zakoupený produkt dříve než doposud.

Gearbest samozřejmě nabízí mnoho zajímavých produktů, od příslušenství až po mobilní telefony, vždy s nějakou slevou. V rámci dlouhodobé spolupráce získáváme také speciální kupóny, díky kterým lze produkty získat ještě levněji. Zakoupit tedy můžete nejen telefony, tablety, ale také sluchátka, externí baterie, kamerky, robotické vysavače, nebo dokonce notebooky.

Akce vždy probíhají několik dní, tudíž se vás snažíme o kupónech informovat s několikadenním předstihem. Počet kusů v rámci akce je většinou omezen na několik stovek kusů. Zajímavou koupí nyní může být například chytrý mini TV Box, a právě o něm bude v dnešním článku řeč.

Tanix TX3 Mini s podporou 4K

Televizní chytrý box Tanix TX3 mini je dodáván s vynikajícím procesorem, díky čemuž poskytuje velmi dobrý zážitek z používání, a to jak ze sledování videí či filmů, tak také z hraní her. Pokud rádi sledujete 4K videa, mohl by vás Tanix TX3 mini Box zaujmout.

Tanix TX3 je vhodný také pro rodinnou oslavu, přičemž můžete vymyslet různé aktivity v podobě hraní her či sledování televizních pořadů. TX3 mini je více než jen televizní přijímač. Pokud vás zaujal, můžete si jej už nyní zakoupit za 36,99 amerických dolarů, což je v přepočtu asi 814 Kč. Jedná se o zajímavou alternativu k Nvidia Shield Pro, jehož cena se pohybuje okolo 170 dolarů. TX3 mini box zakoupíte ZDE.

Hlavní specifikace:

  • Rychlý a stabilní operační systém Android 7.1
  • Čtyřjádrový procesor Amlogic S905W s taktem 2 GHz a penta-core procesor Mali-450
  • Podpora H.265, sledovat tak můžete nejen 4K, ale také 3D filmy ve vysokém rozlišení
  • Podpora Ethernet 10 / 100 Mb a 2,4 GHz Wi-Fi
  • Podpora Miracast, Airplay, DLNA
  • Vnitřní úložiště činí 16 GB
reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Antonín Vodička

29. 11. 2017, 16:08

Skvělá mašinka, je to vlastně Android v TV. Na aliexpress.com koupeno za 32 US.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim