reklama

Nokia Steel HR jsou jen přebalené hodinky od Withings

Nokia Steel HR jsou jen přebalené hodinky od Withings
2017-11-17T14:30:18+01:00
• 17. 11. 2017

Francouzská značka Withings spadající už pod křídla Nokie se pomalu, ale zcela jistě ztrácí z trhu s chytrými příslušenstvími. Staronová novinka Steel HR od Nokie bude postupně nahrazovat původní model Steel HR od Withings. Oba doplňky nabídnou totožné funkce, které potěší především nenáročné uživatele požadující hlavně neotřelý design. Společnost Nokia v současné době spouští systém předobjednávek.

Mezi nejdůležitější vlastnosti patří snímač tepové frekvence, vodotěsnost do hloubky 50 metrů, schopnost automatického rozpoznání plavání, přičemž hodinky měří uraženou vzdálenost a spálené kalorie. Dále samozřejmě také nechybí klasický krokoměr. Po spárování prostřednictvím Bluetooth můžete dostávat upozornění na zmeškané hovory, přijaté SMS zprávy nebo další důležité události z vašeho zařízení.

Celá konstrukce je vyrobena z odolné oceli. Vybírat lze z bílého/černého provedení a z rozměru 38mm/40mm. Kromě silikonových náramků jdou ještě přikoupit pásky vyrobené z kůže či z tkaniny. V závislosti na používání se základní výdrž pohybuje okolo 5 až 25 dny. Výrobce začne první zásilky expedovat před svátky a případní majitelé si mohou připravit okolo 190 eur (tj. cca 4 858 Kč).

Zdroj: health.nokia.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim