reklama

Chytré hodinky za 200 Kč s možností telefonování sponzorovaný článek

Chytré hodinky za 200 Kč s možností telefonování [sponzorovaný článek]
2017-11-28T18:00:24+01:00
• 28. 11. 2017

Chcete někoho obdarovat skvělým a praktickým dárkem? Pořiďte mu chytré hodinky za 10 dolarů (215 Kč) a máte o parádní dárek postaráno. Stačí navštívit web prodejce TomTop a tyto hodinky si zde pořídit. Sleva potrvá ještě necelé dva dny, tak pospěšte, než se cena vrátí na původních 24 dolarů (516 Kč).

Nebývalá výbava za skvělou cenu

Hodinky MT6261 nabízí 1,54″ LCD displej, dále micro SIM, takže přes ně můžete přímo volat či SMSkovat. Má pouze 2G konektivitu, ale v případě nutnosti to zcela vystačí. Navíc hodinky můžete propojit s chytrým telefonem se systémem Android a můžete si následně zaznamenávat své kroky, udělat si vzdálený spouštěč fotoaparátu z hodinek, nebo si můžete pouštět, pauzovat či posouvat hudbu.

Baterie má kapacitu 230 mAh a ve stand-by režimu vydrží hodinky šest dní. Při vytížení vydrží denní zátěž, při běžném používání dostanete z baterie dva dny používání. Hodinky MT6261 navíc mají samostatný fotoaparát 0,3 MPx. Během noci též měří kvalitu vašeho spánku. Navíc si na hodinkách můžete přečíst různé notifikace, které vám budou chodit na telefon. Při správném propojení hodinek a telefonu budete moci i na notifikace odpovídat. Bluetooth je ve verzi 3.0.

Neváhejte a pořiďte si tyto skvělé hodinky za 215 Kč!

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim