reklama

Monument Valley 2 v Obchodě Play za 150 Kč aktualizováno

Monument Valley 2 v Obchodě Play za 150 Kč [aktualizováno]
2017-11-06T16:15:56+02:00
• 6. 11. 2017

Aktualizováno 6. 11.

Po několika měsících konečně i uživatelé Androidů mohou stahovat novinku Monument Valley 2. Cena byla stanovena na 149,9 Kč a hra již sklízí první dobrá hodnocení. Potěšující zprávou je, že si tuto hru lze přidat do rodinné mediatéky.

logo-app Monument Valley 2 ustwo games 149,99 Kč ANDROID

Aktualizováno 23. 8.

Před skoro třemi měsíci jsme se dočkali pokračování velmi populární hry Monument Valley. Novinka je v tuto chvíli dostupná jen pro iOS, ale uvedení pro Android se blíží. Dokazuje to předregistrace Monument Valley 2 v Obchodě Play. Jakmile bude hra uvolněna, Obchod Play vás bude informovat skrze notifikaci na smartphonu či tabletu.

Původní článek 7. 6.

Monument Valley se stala populární hrou a do dnes sklízí kladná hodnocení, byť se jedná o titul z roku 2014. Za tu dobu si hru stáhlo více než 30 milionů uživatelů. Aplikace byla primárně k dispozici pro iPhone, iPad a iPod. Časem se však vývojáři rozhodli expandovat a hru zpřístupnit také na konkurenčním Androidu.

Nové pokračování pod názvem Monument Valley 2 nabízí zcela nový příběh z vesmíru Monument Valley. V této hře budete „řídit“ matku a její dítě, která se bude vydávat na cestu magickou architekturou. Při hraní narazíte také na iluzorní cesty a smysluplné hádanky.

Hlavní body Monument Valley 2

  • Standalone Adventure – zcela nový příběh z vesmíru Monument Valley. Nemusíte tedy hrát první generaci, abyste si naplno užili Monument Valley 2.
  • Individuálně zahrnuté puzzle – Vychutnáte si nejen krásné úrovně plné iluzorních, ale také meditativních hádanek, a to pomocí zcela nových interakcí.
  • Moderní vizualizac – Jedná se o umělecké dílo, jenž je inspirováno elektrickou směsí architektonických stylů, uměleckých pohybů a osobních vlivů.
  • Perfektní audio – Při hraní Monument Valley 2 se ponoříte také do jedinečných melodických interaktivních zvuků, které jsou dokonale přizpůsobeny ke každému kroku Ro (matka) a jejího dítěte.

Monument Valley ve verzi 2 je k dispozici za 4,99 dolarů, tedy za zhruba 124 korun. Aplikace je prozatím ke stažení pouze na iPhonu a iPadu.

logo-app Monument Valley 2 Developer Zdarma iOS

Zdroje: fonearena.com, androidpolice.com, androidauthority.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | bývalý student IT | velký milovník a zároveň kritik Applu | milovník dýmek

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim