reklama

Monument Valley 2 v Obchodě Play za 150 Kč aktualizováno

Monument Valley 2 v Obchodě Play za 150 Kč [aktualizováno]
2017-11-06T16:15:56+01:00
• 6. 11. 2017

Aktualizováno 6. 11.

Po několika měsících konečně i uživatelé Androidů mohou stahovat novinku Monument Valley 2. Cena byla stanovena na 149,9 Kč a hra již sklízí první dobrá hodnocení. Potěšující zprávou je, že si tuto hru lze přidat do rodinné mediatéky.

logo-app Monument Valley 2 ustwo games 149,99 Kč ANDROID

Aktualizováno 23. 8.

Před skoro třemi měsíci jsme se dočkali pokračování velmi populární hry Monument Valley. Novinka je v tuto chvíli dostupná jen pro iOS, ale uvedení pro Android se blíží. Dokazuje to předregistrace Monument Valley 2 v Obchodě Play. Jakmile bude hra uvolněna, Obchod Play vás bude informovat skrze notifikaci na smartphonu či tabletu.

Původní článek 7. 6.

Monument Valley se stala populární hrou a do dnes sklízí kladná hodnocení, byť se jedná o titul z roku 2014. Za tu dobu si hru stáhlo více než 30 milionů uživatelů. Aplikace byla primárně k dispozici pro iPhone, iPad a iPod. Časem se však vývojáři rozhodli expandovat a hru zpřístupnit také na konkurenčním Androidu.

Nové pokračování pod názvem Monument Valley 2 nabízí zcela nový příběh z vesmíru Monument Valley. V této hře budete „řídit“ matku a její dítě, která se bude vydávat na cestu magickou architekturou. Při hraní narazíte také na iluzorní cesty a smysluplné hádanky.

HlavnĂ­ body Monument Valley 2

  • Standalone Adventure – zcela novĂ˝ příbÄ›h z vesmĂ­ru Monument Valley. NemusĂ­te tedy hrát prvnĂ­ generaci, abyste si naplno uĹľili Monument Valley 2.
  • IndividuálnÄ› zahrnutĂ© puzzle – Vychutnáte si nejen krásnĂ© ĂşrovnÄ› plnĂ© iluzornĂ­ch, ale takĂ© meditativnĂ­ch hádanek, a to pomocĂ­ zcela novĂ˝ch interakcĂ­.
  • ModernĂ­ vizualizac – Jedná se o umÄ›leckĂ© dĂ­lo, jenĹľ je inspirováno elektrickou smÄ›sĂ­ architektonickĂ˝ch stylĹŻ, umÄ›leckĂ˝ch pohybĹŻ a osobnĂ­ch vlivĹŻ.
  • PerfektnĂ­ audio – PĹ™i hranĂ­ Monument Valley 2 se ponoříte takĂ© do jedineÄŤnĂ˝ch melodickĂ˝ch interaktivnĂ­ch zvukĹŻ, kterĂ© jsou dokonale pĹ™izpĹŻsobeny ke kaĹľdĂ©mu kroku Ro (matka) a jejĂ­ho dĂ­tÄ›te.

Monument Valley ve verzi 2 je k dispozici za 4,99 dolarĹŻ, tedy za zhruba 124 korun. Aplikace je prozatĂ­m ke staĹľenĂ­ pouze na iPhonu a iPadu.

logo-app Monument Valley 2 Developer Zdarma iOS

Zdroje: fonearena.com, androidpolice.com, androidauthority.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim