reklama

iPhone X „nepřekonal“ Pixel 2 v DxOMark

iPhone X „nepřekonal“ Pixel 2 v DxOMark
2017-11-06T16:12:34+01:00
• 6. 11. 2017
1

DxOMark zhodnotil nejnovější iPhone X po fotografické stránce. Jednoduše bychom mohli konstatovat, že se této novince od Applu celkem dařilo, ale nejedná se o nejlepší mobil pro focení natáčení videí. První místo stále obsazuje Google Pixel 2. iPhone X dostal 97 bodů, což je velmi těsný výsledek, když nejlepší mobil dosáhl na 98 bodů.

Pokud se ale podíváme, jak se vedlo iPhonu X v jednotlivých testech, zjistíme, že se ve skutečnosti jedná o nejlepší mobil na pořizování fotografií. V oblasti, jež hodnotila jen fotky, se podařilo iPhonu X dosáhnout na 101 bodů. Google Pixel 2 má 99 bodů a Huawei Mate 10 Pro dosáhl na 100 bodů.

V oblasti natáčení videí je skóre následující:

  • Google Pixel 2 – 96 bodĹŻ
  • Huawei Mate 10 Pro – 91 bodĹŻ
  • iPhone X – 89 bodĹŻ

Ačkoliv zde máme jednotlivé výsledky i celkové skóre, tak ve své podstatě se jedná o tři velmi dobré mobilní telefony, které nabízejí to nejlepší v oblasti focení a natáčení videí. Bodová hodnocení jsou velmi těsná a zde tedy bude rozhodovat spíše subjektivní dojem každého zájemce. Například se můžete podívat na porovnání Pixelu 2 a iPhonu X od youtubera SuperSaf, který přímo porovnává oba mobily za stejných podmínek.

Zdroj: dxomark.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

SoSoDefSK

6. 11. 2017, 17:40

no neviem podla coho testuju ale pokial ide o moje dvoj dnove testovanie tak Pixel 2 foti horsie ako Nexus 5X a 6P (aspon pokial ide o nocne snimky) …vazne som sklamany :-(

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim