reklama

HTC zkusí model se dvěma fotoaparáty v příštím roce

HTC zkusí model se dvěma fotoaparáty v příštím roce
2017-11-06T07:00:12+00:00
• 6. 11. 2017
Thumbnail

Většina výrobců se v letošním roce u nejlépe vybavených telefonů zaměřila na dva fotoaparáty v zadní části. Akorát společnost HTC si nechala patřičnou rezervu, kdyby uživatelé stále nestáli o tuto funkci. Nicméně opak byl pravdou a tato zařízení sklidila poměrně velký úspěch. Tchajwanský výrobce naznačil první plány pro nadcházející rok, kdy minimálně jeden takový model rovněž dorazí z jejich dílny.

Finanční ředitel Chialin Chang prozradil, že v příštím roce budou implementovat dva hlavní fotoaparáty do telefonu, jakmile zjistí, jak je nechat vyniknout mezi ostatními zařízeními. Dá se očekávat, že půjde o prémiový model a po stránce designového zpracování by tedy mohl převzít vybrané prvky ze současných novinek U11 a U11 Plus. V nastavené strategii pro rok 2017 budou i v novém roce 2018 pokračovat.

Celkem lze vyhlížet kolem pěti až šesti telefonů, přičemž se hlavně zaměří na střední třídu a cenovou hladinu do 2 000 čínských jüanů (tj. cca 6 675 Kč). Ke všemu Chang neopomněl zmínit důležitou akvizici ze strany Googlu, o které se již poměrně dlouho hovoří. Akcionáři společnosti HTC mají údajně obchod schválit začátkem roku 2018. Nakonec HTC bohužel nepotvrdilo, že model U11 Plus měl původně být Pixel 2 XL od Googlu.

Zdroj: engadget.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Od zrodu Dotekománie je stálým přispěvatelem. Tato věrná podpora trvá téměř 6 let a vzniklo přes 2 500 článků v různé podobě. Oblíbeným výrobcem je Apple a hned v závěsu Blackberry s Nokií. Nyní spokojeně užívá šťavnatý iPhone X s jablečnou příchutí.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit