reklama

HTC zkusí model se dvěma fotoaparáty v příštím roce

HTC zkusí model se dvěma fotoaparáty v příštím roce
2017-11-06T07:00:12+02:00
• 6. 11. 2017

Většina výrobců se v letošním roce u nejlépe vybavených telefonů zaměřila na dva fotoaparáty v zadní části. Akorát společnost HTC si nechala patřičnou rezervu, kdyby uživatelé stále nestáli o tuto funkci. Nicméně opak byl pravdou a tato zařízení sklidila poměrně velký úspěch. Tchajwanský výrobce naznačil první plány pro nadcházející rok, kdy minimálně jeden takový model rovněž dorazí z jejich dílny.

Finanční ředitel Chialin Chang prozradil, že v příštím roce budou implementovat dva hlavní fotoaparáty do telefonu, jakmile zjistí, jak je nechat vyniknout mezi ostatními zařízeními. Dá se očekávat, že půjde o prémiový model a po stránce designového zpracování by tedy mohl převzít vybrané prvky ze současných novinek U11 a U11 Plus. V nastavené strategii pro rok 2017 budou i v novém roce 2018 pokračovat.

Celkem lze vyhlížet kolem pěti až šesti telefonů, přičemž se hlavně zaměří na střední třídu a cenovou hladinu do 2 000 čínských jüanů (tj. cca 6 675 Kč). Ke všemu Chang neopomněl zmínit důležitou akvizici ze strany Googlu, o které se již poměrně dlouho hovoří. Akcionáři společnosti HTC mají údajně obchod schválit začátkem roku 2018. Nakonec HTC bohužel nepotvrdilo, že model U11 Plus měl původně být Pixel 2 XL od Googlu.

Zdroj: engadget.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat