reklama

HTC zkusí model se dvěma fotoaparáty v příštím roce

HTC zkusí model se dvěma fotoaparáty v příštím roce
2017-11-06T07:00:12+01:00
• 6. 11. 2017

Většina výrobců se v letošním roce u nejlépe vybavených telefonů zaměřila na dva fotoaparáty v zadní části. Akorát společnost HTC si nechala patřičnou rezervu, kdyby uživatelé stále nestáli o tuto funkci. Nicméně opak byl pravdou a tato zařízení sklidila poměrně velký úspěch. Tchajwanský výrobce naznačil první plány pro nadcházející rok, kdy minimálně jeden takový model rovněž dorazí z jejich dílny.

Finanční ředitel Chialin Chang prozradil, že v příštím roce budou implementovat dva hlavní fotoaparáty do telefonu, jakmile zjistí, jak je nechat vyniknout mezi ostatními zařízeními. Dá se očekávat, že půjde o prémiový model a po stránce designového zpracování by tedy mohl převzít vybrané prvky ze současných novinek U11 a U11 Plus. V nastavené strategii pro rok 2017 budou i v novém roce 2018 pokračovat.

Celkem lze vyhlížet kolem pěti až šesti telefonů, přičemž se hlavně zaměří na střední třídu a cenovou hladinu do 2 000 čínských jüanů (tj. cca 6 675 Kč). Ke všemu Chang neopomněl zmínit důležitou akvizici ze strany Googlu, o které se již poměrně dlouho hovoří. Akcionáři společnosti HTC mají údajně obchod schválit začátkem roku 2018. Nakonec HTC bohužel nepotvrdilo, že model U11 Plus měl původně být Pixel 2 XL od Googlu.

Zdroj: engadget.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim