reklama

Google Files Go – aplikace, která vám uklidĂ­ ve smartphonu aktualizováno

Google Files Go – aplikace, která vám uklidĂ­ ve smartphonu [aktualizováno]
2017-11-09T15:25:16+01:00
• 9. 11. 2017
2

Aktualizováno 9. 11.

Původně se aplikace Files Go objevila v Obchodě Play jen na chvíli, ale nyní je konečně dostupná. Novinku si může nainstalovat kdokoliv, kdo má Android 5.0 a novější.

logo-app Files by Google: Clean up space on your phone Google LLC Zdarma ANDROID

Původní článek 7. 11.

Google připravuje další aplikaci, která se jmenuje Files Go. Dle webu Android Police asi bude zapadat do iniciativy Android Go, což je upravený mobilní systém s důrazem na nižší hardwarové nároky. Nová aplikace Files Go se zaměřuje převážně na možnost vyčištění nadbytečných souborů a obsahu ve smartphonu.

Na základní obrazovce jsou umístěny karty s nejrůznějšími tipy a také možnostmi, pomocí kterých můžete odstranit nadbytečné soubory či aplikace. Ve své podstatě se jedná o „cleaner“ od Googlu. Základní funkcionalita je poměrně prostá, ale aplikace jako taková umí posílat soubory i bez připojení k internetu.

V rámci záložky na procházení souborů lze poslat komukoliv v okolí soubor. Je zde jen jedna podmínka. Druhá osoba musí mít nainstalovanou aplikaci Files Go. První propojení se řeší pomocí bluetooth a následný přenos probíhá skrze WiFi. Aplikace si vše zařídí.

Google Files Go je pravděpodobně dostupná jen v rámci uzavřeného beta programu, ale naštěstí se podařilo získat instalační APK balíček pro nedočkavce (instalujete na vlastní riziko).

Zdroje: androidpolice.com, ausdroid.net

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

John Green

9. 11. 2017, 18:59

Chcete z něčeho oblĂ­benĂ©ho a funkÄŤnĂ­ho udÄ›lat neoblĂ­benou nefunkÄŤnĂ­ blbost, odsouzenou k zániku …… prodejte to Mrkvosoftu :o))))))))

Vojtěch Hořánek

7. 11. 2017, 7:18
Android aplikace

:(

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim