reklama

Český Dlužníček se přejmenoval na Settle Up a změnil svou podobu

Český Dlužníček se přejmenoval na Settle Up a změnil svou podobu
2017-11-06T07:25:34+01:00
• 6. 11. 2017

České portfolio aplikací není zatím tolik rozšířené, avšak i v našem malém rybníku se najdou zajímavé tituly. Mezi aplikacemi na hlídání finančních prostředků máme například Spendee, anebo Dlužníčka, který se nově jmenuje Settle Up. Kromě toho jsme se dočkali i nového designu, ale nová aktualizace se moc nesetkává s úspěchem u uživatelů.

Aplikace pro sdílení „dluhů“

Aplikace Settle Up slouží k zaznamenávání výdajů mezi přáteli, sám vývojář aplikaci popisuje následovně:

„Settle Up ukáže, kdo má platit příště, čímž se průběžně vyrovnáváte. Také spočítá, jak se máte na konci výletu vyrovnat, a snižuje počet převodů.“

„Aplikace má spoustu nových funkcí: kalkulačku při zadávání plateb, jednodušší sdílení skupiny přes odkaz, synchronizaci kurzů měn a účtenek a další.“

V recenzích na Google Play se však nová verze nesetkává s přílišným nadšením. Lidé nový vzhled aplikace hodnotí většinou negativně pomocí jedné hvězdičky, avšak vývojář se snaží na většinu dotazů reagovat.

Důvodem pro výraznou změnu aplikace byla potřeba sjednotit vše pod jednu značku pro tuzemský a zahraniční trh, proto též došlo i k přejmenování. Dalším důvodem kompletního redesignu, bylo dle slov vývojářů, nutnost opravit veliké množství chyb v předchozí verzi. Všechny změny jsou uvedeny v changelogu.

logo-app Dlužníček David Vávra Zdarma ANDROID logo-app Settle Up - Group Expenses Developer Zdarma iOS

Zdroj: Tisková zpráva

reklama
reklama

Karel Čapka

Absolvent mediálních studií a žurnalistiky. Zajímám se o moderní technologie, sociální sítě a mám rád focení. Vždy si najdu chvilku na čtení a baví mě učit se novým věcem. Zajímají mě moderní dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim