reklama

Sharp oznámil model Aquos R Compact

Sharp oznámil model Aquos R Compact
2017-10-23T06:59:29+01:00
• 23. 10. 2017

Modelová řada Aquos se rozrůstá o jeden nový přírůstek s názvem R Compact a už na první pohled je jasné, že japonský výrobce vyzkoušel nasadit zcela jiné zpracování u designu oproti ostatním telefonům ve své nabídce. Společnost Sharp alespoň nevynechala myšlenku téměř bezrámečkového zařízení, která v poslední době přitahuji největší pozornost. Menší zklamání může v úvodu budit nevzhledná brada s fyzickým tlačítkem.

Sharp Aquos R Compact je v základu vybaven 4,9palcovým LCD IGZO displejem s rozlišením 2 032 x 1 080 pixelů. Obnovovací frekvence 120 hertzů přináší až dvakrát rychlejší odezvu displeje než jakékoliv jiné zařízení na mobilním trhu. Hardwarovou stránku zastupuje osmijádrový procesor Snapdragon 660 od Qualcommu, grafický čip Adreno 512 nebo operační paměť RAM o velikosti 3 GB.

Dále případní majitelé dostanou k dispozici interní úložiště s kapacitou 32 GB či 2 500mAh baterii, kterou nabijete rychleji přes podporovanou technologii Quick Charge 3.0. Zadní část ještě zabere 16,4megapixelový senzor fotoaparátu. Naopak vpředu naleznete 8megapixelovou kamerku na populární selfie fotografie. Nakonec uvnitř poběží systém Android ve verzi 8.0 Oreo a prodej bude zahájen koncem roku.

Zdroj: techpp.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim