reklama

Samsung Galaxy X může být omezen na 100 tisíc kusů

Samsung Galaxy X může být omezen na 100 tisíc kusů
2017-10-14T23:13:27+02:00
• 15. 10. 2017

Očekávaný model Galaxy X skrývaný pod kódovým označením SM-G888N0 dává o sobě znovu vědět, protože společnost Samsung pomalu pro něj připravuje půdu. Telefon doposud stihl projít certifikačním procesem u Bluetooth SIG nebo agentury National Radio Agency z Jižní Koreje. Nejnovější spekulace mu připisuje oficiální představení už na začátek příštího roku a taky těsně před zahájením prvního každoročního veletrhu.

Jihokorejský výrobce by měl Galaxy X s ohýbatelnou konstrukcí ukázat během veletrhu CES v Las Vegas, který startuje již v úterý 9. ledna. Dává to smysl, neboť barcelonskému MWC v únoru bude tradičně patřit novinkám Galaxy S9 a Galaxy S9+. Poslední důležitá událost proběhne koncem srpna v Berlíně, kam na veletrh IFA zavítá nová generace Galaxy Note. Samsung určitě nechce, aby se jednotlivé modely přetahovaly o pozornost médií, proto zmíněné rozdělení dává smysl.

Navíc některé zdroje z Jižní Koreje hovoří o možné limitované edici ve výši 100 tisíc kusů zařízení, které půjdou do prodeje pouze v domovské zemi. Jestliže dopadne testování v ostrém provozu bez větších problémů, tak do celosvětové distribuce může zamířit až v následujícím roce 2019. Pro samotný Samsung je rozhodně lepší mít první kusy v blízkém okolí než stahovat problémové kousky z druhého konce světa. Inu nechme se překvapit, s čím nás v lednu překvapí.

Zdroj: forbes.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat