reklama

Samsung Connect Tag – označkujte si psa, dítě, auto nebo cokoliv jiného

Samsung Connect Tag – označkujte si psa, dítě, auto nebo cokoliv jiného
2017-10-22T11:39:51+02:00
• 22. 10. 2017

Společnost Samsung oficiálně představila malé příslušenství s názvem Connect Tag, a jak už napovídá jednoznačný název, tak půjde o chytrý přívěšek podporující připojení k internetu. Výrobce ukázal novinku sice ve Spojených státech, ale prvním trhem se stane domácí v Jižní Koreji a až později teprve mohou následovat další. Navíc poprvé byla nasazena nová technologie NB-IoT, která přináší spoustu užitečných vylepšení.

Stále poměrně neznámý pojem NB-IoT zefektivňuje komunikaci mezi doplňkem a spárovaným zařízením, což přináší minimální množství přenesených dat, velmi nízkou spotřebu baterie nebo lepší přesnost při zaměření polohy přes GPS, Glonass nebo WPS u WiFi sítí. Samozřejmě nechybí podpora ekosystému SmartThings, ke kterému se váže možnost nastavení různých pokynů. Například automatické rozsvícení světla či odeslání upozornění při vstupu do předem určené zóny.

Kompaktnost zařízení dokazuje šířka 4,21 cm, tloušťka 1,19 cm, hmotnost 25 gramů a jeho součástí je užitečná karabinka k bezpečnému upevnění. Zvýšenou odolnost potvrzuje získaná certifikace IP68. Na jedno nabízí má 300mAh baterie vydržet až 7 dní za plného provozu. Jestliže vás zajímá konečná prodejní cena, tak tu bohužel doposud nikdo neprozradil. Další informace lze vyhlížet v řádu několika týdnů.

Zdroj: news.samsung.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat