reklama

Plná Peněženka: Nečekejte na slevy, telefon koupíte s úsporou kdykoli! sponzorovaný článek

Plná Peněženka: Nečekejte na slevy, telefon koupíte s úsporou kdykoli! [sponzorovaný článek]
2017-10-27T14:11:29+01:00
• 27. 10. 2017

Poohlížíte se po novém telefonu, či jiné elektronice? Tak pozor, víme jak nákupem ušetřit! Již dříve jsme vás informovali o cashbackovém portálu Plná Peněženka, který jsme si velmi oblíbili, a jelikož je opakování matka moudrosti, rozhodli jsme se vám Plnou Peněženku připomenout.

Portál vám z každého nákupu vrací zpět procento z utracené částky (cashback), výše úspory se může vyšplhat až na 25 %. Díky portálu ušetříte na všech možný (i nemožných) výdajích u více jak 550 internetových obchodů. Ptáte se, co je potřeba k získání cashbacku udělat? Vlastně vůbec nic, stačí se přes Plnou Peněženku do konkrétního eshopu pouze prokliknout, zde nakupovat a objednávat jako obvykle a právě za vteřinový proklik navíc je váš cashback na světě. Zaregistrujte se na Plné Peněžence, získejte 50 Kč vstupní bonus.

Plná Peněženka a její možnosti:

Cashback Plná Peněženka nabízí hned několik možností, které můžete využít k nákupu nového mobilního telefonu.

  • Nákupní galerie – Mall.cz, Kasa.cz, Patro.cz…
  • Velké eshopy s elektronikou – Okay.cz, Euronics.cz, Conrad.cz…
  • Specializované eshopy – Smarty.cz, Expert.cz…
  • Zahraniční eshopy – AliExpress.com, DealExtreme.com, eBay.com…

Podívejte se na stránku cashbackového portálu a inspirujte se. Na jejich webu najdete také denně aktualizovanou stránku Akce a kupóny, kde vám jsou k dispozici exkluzivní slevové kupóny či akce jednotlivých eshopů, vše pěkně přehledně a na jednom místě.

Před každým nákupem si akční nabídky projděte, kombinujte akce, slevy a cashback a získejte maximální úsporu! Navíc nezapomeňte, že při nakupování s cashbackem nemusíte zůstat pouze u elektroniky, v nabídce portálu najdete eshopy veškerých kategorií, šetřit tak můžete na všech svých běžných nákupech! Zaregistrujte se ještě dnes a vyzkoušejte si moderní formu nakupování na vlastní kůži.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim