reklama

LunaR – hodinky se solárním nabíjením

LunaR – hodinky se solárním nabíjením
2017-10-10T06:59:39+02:00
• 10. 10. 2017

Chytré hodinky mají ve svém segmentu trhu spoustu různých zástupců a každý model nějakým způsobem vyniká. Dalším přírůstkem se stávají LunaR Smartwatch, které jsou zaměřeny na životnost samotné baterie. Přestože jejich jméno si pohrává s měsícem, tak po funkční stránce si mají co říct hlavně se sluncem. Navíc výrobce zvolil cestu distribuce přes oblíbený crowdfunding Kickstarter.

Hodinky s baterií o velikosti 110 mAh můžete sice nabít přes běžnou nabíjecí stanici, ale LunaR zaujme průhledným solárním panelem, který využívá jakýkoliv světelný zdroj k nabíjení. Tím myslíme jak sluneční záření, tak i umělé osvětlení v místnostech. Společnost prohlašuje, že stačí jediná hodina světla k tomu, aby hodinky vydržely v plném provozu po blíže neurčenou dobu.

Ze základních funkcí lze zmínit budík, voděodolnost do hloubky 5 ATM, zobrazení duálního časového pásma, východ nebo západ slunce, monitorování fyzických aktivit či spánku, upozornění na události ze spárovaného zařízení. Celý projekt je možné podpořit od 138 dolarů (tj. cca 3 045 Kč). Nakonec maloobchodní prodejní cena bude 239 dolarů (tj. cca 5 274 Kč) a s následnou expedicí až v měsíci prosinec.

Zdroj: kickstarter.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim