reklama

Huawei připravuje Honor 6C Pro

Huawei připravuje Honor 6C Pro
2017-10-09T18:35:55+01:00
• 9. 10. 2017

Model Honor 6C oficiálně představený v dubnu tohoto roku může zanedlouho v nabídce vystřídat vylepšená varianta doplněná o přívlastek Pro. Společnost Huawei podle nejnovějších spekulací by telefon mohla začít prodávat také u nás, ale všechno se stále pohybuje na vlně nepodložených informací. Vůbec existenci zařízení Honor 6C Pro (JMM-L22) potvrzuje zveřejněný manuál v elektronické podobě.

Oficiální webové stránky značky Honor v německé a italské verzi nabízejí k nahlédnutí uživatelskou příručku k modelu 6C Pro, která například odhaluje čtečku otisků prstů umístěnou v zadní části pod senzorem fotoaparátu. Nový režim Pro Camera nejspíš přinese o něco kvalitnější záznamy. Dále nebude chybět funkce dual-SIM, přičemž uživatelé asi dostanou na výběr s kombinací paměťové microSD karty.

Manuál bohužel neupřesňuje žádnou část hardwaru. Každopádně telefon asi obdrží kvalitnější displej s větším rozlišením, rychlejší čipovou sadu nebo více prostoru v interní paměti včetně RAM. Jen pro připomenutí, tak současný Honor 6C disponuje procesorem Snapdragon 435, 3GB operační pamětí RAM, 32GB úložištěm, 13megapixelovým fotoaparátem či přední 5megapixelovou kamerkou.

Zdroj: nl.letsgodigital.org

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim