reklama

Google představil podzimní výběr nejlepších aplikací

Google představil podzimní výběr nejlepších aplikací
2017-10-13T07:20:37+01:00
• 13. 10. 2017
1

Google od léta začal pravidelně co čtvrt roku aktualizovat kolekci nejlepších aplikací a her v Obchodě Play. Sbírka se jmenuje Android Excellence a je dělena na kategorii her a aplikací. Seznam nejlepších aplikací a her musí splňovat určité podmínky, za finálním výběrem však vždy stojí ruka redaktora.

Mezi nejlepší aplikace se dostanou jen ty, které splňují nároky na kvalitní a propracovaný design, technickou náročnost či optimalizaci pro smartphone. Ne všechny aplikace či hry musí být zcela nové. Jde o výběr toho nejlepšího, co se momentálně na Google Play nachází. Naleznete zde staré známé klasiky, jako například Sleep as Android nebo Asphalt 8: Airborne.

Nejlepší aplikace

Kategorie aplikací, na kterou se můžete podívat zde, obsahuje aplikace na kontrolu vašich financí (Mint a Money Lover), aplikace do kuchyně (Vivino Wine Scanner a Kitchen Stories), taktéž zde naleznete Drivvo – aplikaci na správu vozidla, různé mapy či sportovní aplikace, nechybí ani česká aplikace Sleep as Android. Na prvním místě se umístila aplikace o fotbalových výsledcích Onefoot Live Soccer Scores. Celkem je zde na 27 položek.

Nejlepší hry

Co se týče výběru těch nejkvalitnějších her za podzim, tak na prvním  místě v žebříčku se umístila již zmíněná závodní hra Asphalt 8: Airborne. Her je zde oproti aplikacím o jednu více, tedy 28. Najdeme zde čtyři závodní hry (Asphalt, Horizon Chase, Riptide GP a Crash of Cars), nejčastěji se zde však objevují různé skákací hry (Postknight) či obranné a bojové hry (Dream Defense a Iron Marines). Je zde i jedna hra vztahující se k filmu, a to Hitman Go. Nachází se zde též aplikace z „bubble ságy“. Převážně jde však o sci-fi hry, nikoli o simulátory.

Zdroj: phonearena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Karel Čapka

Absolvent mediálních studií a žurnalistiky. Zajímám se o moderní technologie, sociální sítě a mám rád focení. Vždy si najdu chvilku na čtení a baví mě učit se novým věcem. Zajímají mě moderní dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Komentáře

František Andreáš

31. 10. 2017, 18:40

Ahoj jak máš ? Ptà se F. Andre@ss3e€@

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat