reklama

PodCase – nabíjecí kryt pro váš iPhone a AirPods

PodCase – nabíjecí kryt pro váš iPhone a AirPods
2017-09-11T19:45:04+02:00
• 11. 9. 2017

Společnost Pebble své největší slávy dosáhla v roce 2012, kdy se začala věnovat chytrým hodinkám. Pebble v té době chtěl snad každý, nyní je ale vše jinak. Hodnota firmy Erica Machicovského (Pebble) od roku 2012 pomalu a jistě klesala. Není se ale čemu divit, na trh se dostala silná konkurence – Apple Watch, Samsung Gear S a tak dále.

Společnost se dostala do takových finančních problémů, že jej před samotným bankrotem musel zachránit konkurenční Fitbit. Ten v loňském roce získal talentované zaměstnance a hlavně software, který Fitbit u svých zařízení používá.

Nicméně, Eric Machicovsky své zbraně neskládá, na Kickstarteru se totiž snaží o svůj další úspěch. Tentokrát se celý jeho byznys týká iPhonu.

Nový produkt PodCase, o co se jedná?

Buďme upřímní, nový produkt pod názvem PodCase není tak revoluční jako inteligentní Pebble, ovšem to není hlavním cílem. PodCase je speciální nabíjecí pouzdro dostupné hned ve dvou velikostech – pro iPhone 7 a 7 Plus. Konkurenční firmy, jako je Mophie a OtterBox, nabízejí podobný kryty již několik let.

PodCase se však od svých konkurentů „nepatrně“ liší, protože zároveň dokáže nabíjet vaše AirPods. Dokonce i samotný Apple si je vědom skutečnosti, že lidé svá bezdrátová sluchátka ztrácejí. Proto je skvělé, že se někdo rozhodl tento problém částečně vyřešit.

Kryt disponuje interní baterií s kapacitou 2 500 mAh, což bohatě stačí pro plné nabití iPhonu. Máte však dvě možnosti – buď jednou nabijete svůj mobilní telefon, anebo 40krát sluchátka AirPods. Na zadní straně krytu se pak nachází speciální „hrb“ pro uchování sluchátek.

Pokud máte o PodCase zájem, můžete si je už nyní objednat za 99 dolarů, to je zhruba 2 178 Kč bez DPH.

Zdroj: engadget.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat