reklama

Oppo Mix – budoucí král fotomobilů?

Oppo Mix – budoucí král fotomobilů?
2017-09-26T06:55:26+01:00
• 26. 9. 2017
1

V poslední době je asi oblíbené použít slovo Mix jako název zařízení. Během listopadu má přijít další mobil s tímto označením, ale tentokrát od společnosti Oppo. Dle uniklých informací lze soudit, že se bude jednat o top model na další rok, který zaútočí na konkurenci a bude se ucházet o titul fotomobil roku.

Mezi hardwarovými specifikacemi se má nacházet procesor Snapdragon 835, 6 GB operační paměti a také displej Super AMOLED od Samsungu. K dispozici máme údajnou fotografii, z které bohužel nejde v tuto chvíli vyčíst, jestli se bude jednat o zakřivený zobrazovací panel nebo jestli Oppo nabídne mobil s minimálními rámečky.

Zatím by se jednalo jen o další tuctový mobil s výbornými specifikacemi, který by nemusel jen tak zaujmout. Hlavním lákadlo se má ale nacházet na zadní straně. Údajně má být použita technologie samotné společnosti Oppo, která nabízí 5x zoom.

Pětinásobný bezztrátový zoom v mobilu se stává realitou díky společnosti Oppo

Ta byla představena před nějakou dobou, ale ještě jsme se nedočkali mobilu, který by ji obsahoval. Pakliže Oppo Mix nabídne tento zoom s optickou stabilizací, zřejmě se bude právoplatně ucházet o titul fotomobil roku. Minimálně nabídne něco, co zatím žádný výrobce nedokázal implementovat.

Zdroj: androidheadlines.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Ota Navrátil

VIP 26. 9. 2017, 7:22
Android aplikace

O 90° otočený snímač, hranol a čočky v jiné ose. Zajímavý nápad. pokud nebude docházet ke změně a ztrátě přes hranol (zrcadlo), např stíny z difrakce, hvězdičky… Tak by mohl dosáhnout výborných snímků.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim