reklama

iPhone 8 se nejspíš bude jmenovat jinak

iPhone 8 se nejspíš bude jmenovat jinak
2017-09-04T17:30:41+02:00
• 4. 9. 2017

Pokud posledních několik měsíců hovoříme o iPhonu 8, máme na mysli onen bezrámečkový iPhone s novým designem. Představení tohoto telefonu se již nezadržitelně blíží a nyní vyplývá na povrch, že se bude možná jmenovat jinak. Hovoří se totiž o názvech jako iPhone Edition nebo iPhone X. Bude se tak jednat o opravdu speciální iPhone.

Tyto informace pocházejí od výrobců obalů na budoucí iPhone. Ti již totiž obaly začali vyrábět a pravděpodobně název nového iPhonu znají. Právě oni pak zmiňují, že nový bezrámečkový iPhone se má jmenovat iPhone Edition. Stejné označení používá Apple u hodinek Apple Watch, kde je verze Edition vyrobena z keramiky.  Krom toho mají dorazit ještě další dva modely – iPhone 8 a iPhone 8 Plus. O těch jsme dříve slyšeli jako o iPhone 7s a 7s Plus.

Evan Blass pak na Twitteru zmiňuje ještě název iPhone X pro nový bezrámečkový iPhone. Představení nového iPhonu se bude konat 12. září. Předobjednávky mají být zahájeny 15. září a do prodeje se má nový iPhone dostat 22. září.

Zdroje: twitter.com, 9to5mac.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat