reklama

Huawei chystá model Honor V9 Play

Huawei chystá model Honor V9 Play
2017-09-04T12:00:34+01:00
• 4. 9. 2017

Společnost Huawei začíná přes sociální síť Sina Weibo lákat na tiskovou konferenci k příležitosti představení modelu Honor V9 Play, který by se měl poprvé ukázat už ve středu 6. září. Podle posledních informací od čínského telekomunikačního úřadu TENAA bude telefon zapadat do střední třídy, kde ho čeká celá řada rovnocenných konkurentů. Výrobce doposud tohoto moc neprozradil, ale v kuloárech jsou známy možné specifikace.

Hardwarovou stránku údajně zastřeší osmijádrový procesor Kirin 659 z dílny HiSilicon po boku grafického čipu Mali-T830 MP2. Mezi další prvky má ještě patřit 4GB operační paměť RAM. Odhalené fotografie z databáze TENAA přichází se čtečkou otisků prstů a fotoaparátem s maximálním rozlišením 12 megapixelů. Prodejní cena bude v úvodu atakovat hranici 1 500 jüanů (tj. cca 5 023 Kč bez daně).

Cenovka může být pro většinu více než zajímavá. Rozhodující slovo dostanou zbývající seznam výbavy, kterému přijdeme na kloub až po uvedení na mobilní trh během následujícího týdne. Akce pro média proběhne v Číně, takže i první dostupnost lze očekávat pouze u místních prodejců. Avšak do budoucna nelze vyvrátit celosvětovou dostupnost pod pozměněným názvem.

Zdroj: androidauthority.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim