reklama

Holicí strojek pro iPhone, novinka od firmy Thanko

Holicí strojek pro iPhone, novinka od firmy Thanko
2017-09-03T18:30:59+02:00
• 3. 9. 2017

Už jste si někdy přáli, abyste si mohli se svým iPhonem oholit vousy? Nyní máte skvělou příležitost, a to díky japonské společnosti Thanko.

Tak nějak jsme si již zvykli, že se na trhu objevují zvláštní příslušenství, o kterém by málokdo z nás někdy přemýšlel. Ovšem japonská firma Thanko nasadila trochu jinou úroveň. Představila svůj elektrický holicí strojek. Aby bylo možné strojek používat, musí jej uživatel připojit do Lightning portu na iPhonu, byť se dá připojit i na iPad.

Holicí strojek disponuje pouze jediným rotačním čepelem a opravdu to vypadá tak „hloupě“, jak se ze začátku může zdát. Z mřížky reproduktoru budete mít čistič vousů. Nicméně, ve vší vážnosti stojí pouze 980 jenů, což je asi 9 dolarů (necelých 200 korun). Je velkou otázkou, zda v praxi bude skutečně fungovat.

Bohužel špatnou zprávou je, že holicí strojek pro iPhone bude k dispozici pouze v Japonsku. Je však velmi pravděpodobné, že jej nějaká zahraniční firma doveze až k nám do České republiky. Mě osobně by zajímalo, z jakého materiálu je holicí strojek vyroben. A celkově je mi záhadou, kdo dokáže takový produkt vymyslet a ještě ho představit trhu.

Zdroj: thenextweb.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat