reklama

Motorola ukáže vlastní auto kameru

Motorola ukáže vlastní auto kameru
2017-08-12T09:15:22+01:00
• 12. 8. 2017

Společnost Binatone Global zaměřená na zařízení typu Internet věcí má výhradní práva na návrh, vývoj a následné oficiální představení vybraných příslušenství pod značkou Motorola. Nejnovější únik odhaluje jejich další společný počin, který už od pohledu jednoduše rozpoznáte. Zajímavý doplněk pro vašeho „čtyřkolového“ miláčka nemá zatím jméno. Známe pouze základní výbavu, očekávanou cenu a oficiální dostupnost.

Kamera do automobilu za čelní sklo získala 4palcovou obrazovku, na kterou je promítán obraz z širokoúhlého objektivu. Doplněk má slot pro paměťovou microSD kartu, takže kvalitní video záznamy ve Full HD kvalitě zaberou její podstatnou část. Mezi ostatní prvky patří například funkce, která vám dokáže pomoci během parkování. Bližší informace budou známy asi v následujících týdnech.

Oficiálně by se měla dostat do prodeje ve Spojených státech a také u nás v Evropě, ale momentálně neznáme přesné datum uvedení na trh. Úplným závěrem se hodí zmínit, že prodejní cena bude začínat u hranice 99 dolarů (tj. cca 2 196 Kč bez daně), což z něj může udělat velmi žádané zboží.

Zdroj: motorola-fans.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim