reklama

Apple si vytvořil vlastní instagramový účet

Apple si vytvořil vlastní instagramový účet
2017-08-14T14:42:18+02:00
• 13. 8. 2017

Společnost Apple si na sociální síti Instagram založila vlastní profil. Jmenuje se úplně jednoduše: @apple. Firma zde hodlá prezentovat fotografie pořízené výhradně na telefony vlastní výroby, tedy na iPhony.

Apple Instagram

Možnost pro každého

Apple si založil účet na Instagramu, který patří Facebooku, 7. srpna. Od té doby přidal devět sad fotografií z nichž každá začíná video prezentací s komentářem. Fotografiím dominuje zatím ta prostřední, která nese název Hello. Tento příspěvek je zatím jediný, který má fotoprezentaci pouze v podobě videa. Ostatní příspěvky jsou vždy tvořeny videem spolu se třemi až čtyřmi doplňujícími fotografiemi. Účet si od včerejška získal již poměrně velké množství fanoušků. Při psaní článku měl na svém kontě přes 400 tisíc.

Apple Instagram Account

Pokud též vlastníte iPhone a chtěli byste, aby vaše fotografie byla nahrána na tento účet, stačí pouze vlastní fotografii nahranou na Instagram označit #ShotoniPhone. A pokud vaše fotografie zaujme, můžete se objevit právě na nově vzniklém profilu. Problémem ovšem bude vyniknout mezi fotografiemi od 700 miliónů měsíčních uživatelů sociální sítě Instagram.

@apple účet není první, který firma Apple na Instagramu má. Celkem vlastní dalších pět účtů, mezi které patří @itunes, @beats1official, @ibooks, @carpoolkaraoke @planetoftheapps.

Zdroj: theverge.com

reklama
reklama

Karel Čapka

Třiadvacetiletý absolvent žurnalistiky na Filozofické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Zajímá se o moderní technologie, sociální sítě a má rád focení. Vždy si najde chvilku na čtení a baví ho učit se novým věcem. Zajímají jej dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim