reklama

Fitbit představil hodinky Ionic

Fitbit představil hodinky Ionic
2017-08-28T17:45:23+01:00
• 28. 8. 2017
1

Společnost Fitbit dnes představila nové chytré hodinky Ionic. O nich uvádí, že jsou prvními hodinkami Fitbitu, ale při bližším pohledu jde vidět návaznost na dřívější model Surge.

O modelu Ionic společnost hovoří také jako o vrcholovém zdravotnickém a sportovním příslušenství, což má dokazovat řada senzorů. Vedle toho na měření tepové frekvence například obsahují i SpO2 snímač, který bude sloužit na měření spánkové apnoe. Nechybí zde samozřejmě GPS nebo voděodolnost do hloubky 50 metrů.

Před 10 lety byl Fitbit průkopníkem wearables trhu představením zcela prvního zdravotnického a sportovního náramku. Od té doby jsme se stali přední světovou wearables značkou s největší vlastní fitness sociální sítí, která pomáhá milionům lidí po celém světě žít zdravější život,“ říká James Park, spoluzakladatel a výkonný ředitel společnosti Fitbit. „Právě teď společně s Fitbit Ionic uvádíme na trh něco, co uživatelé ještě neměli možnost v žádných jiných chytrých hodinkách vidět – zdravotnickou a fitness platformu, která se na míru přizpůsobí každému uživateli, s tou nejpokročilejší technologií pro bezprecedentní možnosti sledování zdravotního stavu.

Vše je navíc podpořeno novým systémem Fitbit OS, který navíc dostal vlastní obchod Fitbit App Gallery, kde převážně najdete aplikace zaměřené na fitness. Při zahájení prodeje budou k dispozici aplikace od těchto partnerů: sociální síť Strava pro atlety, zpravodajství AccuWeather o počasí, a další. Tento podzim bude obchod rozšířen o aplikace Flipboard, GAME GOLF, Nest nebo Surf.

Hodinky mají vydržet na jedno nabití 4 dny, přičemž při plném používání GPS se zkrátí doba na 10 hodiny.

Fitbit Ionic je od dnešního dne v předprodeji na www.fitbit.com za cenu 299,95 USD (345 eur). V České republice budou hodinky k dostání v říjnu 2017. O finální ceně bude společnost informovat.

Zdroj: Tisková zpráva

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Petr Hošek

28. 8. 2017, 18:42
Android aplikace

Nemůžou prorazit, vypadají jako Samsung před x lety… Cena nesmysl, to da jen blázen…

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim