Slevy na produkty Xiaomi právě nyní u Geekbuying.com sponzorovaný článek

Slevy na produkty Xiaomi právě nyní u Geekbuying.com [sponzorovaný článek]
2017-07-08T09:45:14+02:00
• 8. 7. 2017
2

Značka Xiaomi je stále populárnější a populárnější. Obchod Geekbuying.com tak nyní přináší jedinečnou akci, ve které jsou právě produkty této značky ve slevě. Zakoupit můžete nejen telefony, ale i třeba sluchátka, externí baterky, kamerky, notebook, nebo dokonce robotický vysavač.

Akce probíhá do konce tohoto měsíce, tak rozhodně neotálejte, jelikož počet kusů v akci je většinou omezen na několik stovek kusů. Zajímavou koupí může být například Xiaomi Mi5S za 269 dolarů (v přepočtu asi 7 tisíc Kč) nebo Redmi Note 4 za 229 dolarů (asi 6 tisíc Kč). U těchto telefonů pak máte také na výběr z celé řady konfigurací lišící se v paměti RAM a úložišti, barev a také si je můžete nechat dodat ze španělského skladu, čímž se vyhnete platbě cla.

Zakoupit ale můžete třeba také externí baterii o kapacitě 20 000 mAh za 32,99 dolaru zde. A nebo zmíněný robotický vysavač, který můžete ovládat aplikací v telefonu. Ten zakoupíte zde za 275 dolarů (v přepočtu asi 7 tisíc Kč), což je razantní sleva z původních 463 dolarů.

Další zajímavou koupí nyní může být také například YI 4K+ Action Camera, a to za cenu 329,99 dolarů, což je v přepočtu asi 8 240 korun. Parádní cenu internetový obchod nastavil také na produkt pod názvem  YI 4K Action Camera, jenž nyní zakoupíte za příjemnějších 184,99 dolarů, což je v přepočtu asi 4 650 korun.

V neposlední řadě se nabízí levnější varianta těchto bezdrátových a přenosných kamer.  YI Action Camera je nyní ve slevě, a to za krásných 72,99 dolarů, v přepočtu asi 1 830 korun. Ovšem to není vše, tedy alespoň z kategorie kamer. V nabídce je také produkt  YI 1080p Dome Camera, což je kamera nahrávající Full HD video. Cena zařízení činí 70,99 dolarů, to je přibližně 1 774 korun.

Odkazy na zlevněné produkty:

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Zrovna Redmi note 4 s českým LTE v Česku stojí 4 tisíce v té silnější variantě (3GB RAM/32GB ROM), takze bych to stěmi slevami nebral tak vážně

Petr Hošek

8. 7. 2017, 9:57

Ceny dobrý a jak je to z DPH a clem?

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat