reklama

Samsung připravuje Galaxy S8 Mini s menší úhlopříčkou

Samsung připravuje Galaxy S8 Mini s menší úhlopříčkou
2017-07-04T06:59:53+01:00
• 4. 7. 2017
2

Ještě před nějakou dobou se hojně objevovaly smartphony s přívlastkem „mini“, což zpravidla znamenalo, že se jednalo o menší mobil, jenž byl odvozen od hlavního top modelu. Nějaký čas se Samsung vyhnul takovým smartphonům, ale jak se zdá podle spekulací, zřejmě se dočkáme novinky Galaxy S8 Mini.

Mělo by se jednat o menší variantu, což bude mít dopad na specifikace. Například displej by měl mít úhlopříčku 5,3 palců. Sice se nikde nezmiňuje rozlišení, ale pravděpodobně 2160 x 1080 pixelů. I v tomto případě by se mělo jednat o Infinity displej s minimálními rámečky.

O výkon se bude asi starat Snapdragon 821, který bude mít k dispozici 4 GB RAM. Úložiště poskytne 32 GB a na zadní straně se má nacházet 12MPx senzor s technologií Dual Pixel. Dokonce by se měl ve specifikacích vyskytnout skener oční duhovky.

Zatím to tedy vypadá na slušně vybavený menší mobil s dobrými specifikacemi. Cena by se mohla pohybovat kolem 15 000 Kč. Uvidíme, jestli dojde k uvedení této novinky. Teoreticky by se tak mohlo stát na veletrhu IFA v Berlíně nebo těsně před Vánocemi.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Neprečítali ste si poriadne „zdrojový“ článok. Je tam písaný displej 5.3″ s telom 4.7″ telefónu…

Přemysl Vaculík

VIP 5. 7. 2017, 5:19

Díky za upozornění.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim