reklama

Twitter zavádí automatický tmavý režim aktualizováno

Twitter zavádí automatický tmavý režim [aktualizováno]
2017-06-27T20:15:42+02:00
• 27. 6. 2017

Aktualizováno 27. 6.

Takřka před třemi měsíci jsme vás informovali o automatickém tmavém režimu v aplikaci Twitter. Po delším testování zde máme tuto novinku oficiálně. Přes boční menu můžete zapnout tmavý režim, přičemž budete dotázání na zapnutí automatického režimu. Ten se řídí, stejně jako naše aplikace, podle západu a východu slunce.

logo-app Twitter Twitter, Inc. Zdarma ANDROID

Původní článek 6. 4.

Uživatelé mnohdy žádají u aplikací možnost zvolení tmavého vzhledu. Důvodů je hned několik, přičemž ten hlavní se opírá o snížení oslnění v noci. Další najdeme u majitelů zařízení s AMOLED displeji, kde tmavá barva čerpá méně energie.

Twitter již nějakou dobu nabízí u své aplikace možnost přepnutí na tmavý vzhled, ale zjevně se vývojáři zamysleli nad rozšířením této funkce. Konkrétně dochází k testování automatického režimu. To znamená, že se aplikace v noci přepne na tmavý vzhled a přes den je ve světlém.

Podobnou funkci najdete i v naší aplikace pro Android, tudíž víme, že se nejedná o jednoduchou funkci. Twitter totiž musí stejně jako my čerpat informace o západu a východu slunce. Tudíž v každé lokalitě je potřeba přepínat jinak. Testování a ladění může nějakou dobu trvat, ale rozhodně se jedná o zajímavé rozšíření.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim