reklama

Samsung připravuje model Galaxy Feel

Samsung připravuje model Galaxy Feel
2017-06-04T10:00:06+02:00
• 4. 6. 2017

Nový model Galaxy Feel se začíná pomalu odhalovat díky spuštěným předobjednávkám ze strany společnosti Samsung. V současné době není jasné, zda zařízení vůbec dorazí na mezinárodní trh. Nicméně v polovině června jej začne nabízet například japonský operátor NTT DoCoMo. Telefon na první pohled vypadá velmi slušně a jihokorejský výrobce ho dokonce plně přizpůsobil požadavkům zákazníků, kteří si potrpí třeba na zvýšené odolnosti.

Telefon disponuje 4,7palcovým Super AMOLED displejem s HD rozlišením, pod kterým čeká osmijádrový procesor o taktovací frekvenci 1,6 GHz od neznámého dodavatele a 3GB operační paměť RAM. Uživatelé mají k dispozici interní úložiště o velikosti 32 GB. Z dostupných rozměrů se hodí zmínit tloušťka 8,3 mm nebo hmotnost 149 gramů. Výdrž má pod kontrolou baterie s kapacitou 3 000 mAh.

Zadní část zabírá 16megapixelový fotoaparát a přisvětlovací LED dioda. Vše uzavírá přední 5megapixelová kamerka, podpora sítí 4. generace či systém Android v předinstalované verzi 7.0 Nougat. Jak je už pomalu zvykem u modelů zaměřených pro japonské zákazníky, tak nechybí odolnost vůči vodě a prachu. Barevné varianty budou celkem tři – Opal Pink, Moon White, Indigo Black. Nakonec není známa prodejní cena a ani trhy, které mohou následovat.

Zdroj: theandroidsoul.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim