reklama

Pioneer Rayz Rally – jednoduchý reproduktor s Lightningem

Pioneer Rayz Rally – jednoduchý reproduktor s Lightningem
2017-06-23T15:30:29+02:00
• 23. 6. 2017

Majitelé iPhonu nebo iPadu mají nyní možnost si zakoupit nové příslušenství od společnosti Pioneer, která jej právě oficiálně představila pod názvem Rayz Rally. Ačkoliv samotný název toho moc o sobě nenapovídá, tak novinka je ve skutečnosti velmi jednoduchým doplňkem vybaveným Lightning kabelem. Tím pádem mají smůlu uživatelé jiných operačních systému než toho od kalifornského Applu.

Krabička funguje jako kompaktní přenosný reproduktor v kapesní velikosti, který má být snadno použitelný například při konferenčních hovorech. Přítomný Lightning kabel slouží především také k přenosu energie mezi zařízením a krabičkou, protože nemá vlastní baterii. Na jednu stranu se uživatel nemusí vůbec starat o jeho nabíjení, ale naopak to bohužel negativně dopadá na životnost baterie iPhonu či iPadu.

Nicméně výrobce vybavil krabičku alespoň jedním vstupem pro nabíjení přístroje během používání Rayz Rally nebo ještě slouží k připojení k Macu a počítači. Po připojení k mobilnímu zařízení dochází k přenosu veškerého zvuku přes miniaturní reproduktor. Jediným tlačítkem můžete například pozastavit přehrávanou hudbu či vypnut zvuku během telefonování. Aplikace dostupná v App Storu nabízí podrobnější nastavení. Úplným závěrem zbývá zmínit prodejní cenu okolo 100 dolarů (tj. cca 2 359 Kč).

Zdroj: theverge.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim