reklama

LG si asi pospíší s modely V30 a G7

LG si asi pospíší s modely V30 a G7
2017-06-16T07:45:06+01:00
• 16. 6. 2017
2

LG mělo v poslední době tak trochu smůlu s top modely. Například smartphone G5 nabízel modularitu, ale ta se nesetkala s kladným ohlasem. Samotné použití nebylo dořešeno a celkově byla zpochybněna kvalita zpracování. Následná novinka LG G6 mohla více zaujmout, ale od představení k samotnému prodeji uběhlo až příliš mnoho času a navíc nebyl použít nejaktuálnější hardware.

Výrobce si chce zřejmě napravit pověst a vylepšit samotné výsledky prodejů. I proto by měl poupravit své plány a pospíšit si s dalšími top modely. První se dočkáme LG V30, kde ještě ani pořádně nevíme, s jakou výjimečností přijde. Dle spekulací dojde k představení již v srpnu, což by znamenalo, že LG nebude čekat ani na veletrh IFA, kde se vždy dočkáme nových mobilů.

Zatím se tedy spekuluje, že by LG V30 mohlo přijít s výsuvnou klávesnici. Druhá spekulace vychází z patentové přihlášky, na které je zobrazeno zařízení připomínající Essential Phone.

K podobné situaci by mělo dojít i u LG G7. Údajně se začalo pracovat na tomto top modelu už před měsícem, přičemž některé součásti jsou již hotové. Zde by LG nemělo čekat na veletrh MWC, kde jsme se tento rok dočkali LG G6.

Čtěte: LG G6 Pro a G6 Plus budou prémiové odnože

Spekulace se zmiňují, že LG G7 bude představeno světu již v lednu. Zde je ale otázkou, jestli po uvedení bude následovat okamžitý prodej. Pakliže i tentokrát by LG čekalo nebo prodlužovalo start prodeje, mohl by Samsung opět sklidit všechnu slávu, jako tomu bylo letos.

Zdroj: androidauthority.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Ivo Rundt

16. 6. 2017, 14:04

Lg6 nevypadá zas tak zle, jen chybí reklama a marketing, na což asi lg nemá asi lidi a hlavně peníze.

Přemysl Vaculík

VIP 16. 6. 2017, 14:11

Reklamou to nezachrání. Když představili G6, měli začít s prodejem ihned a ne čekat, až se na trh dostane Galaxy S8.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim