reklama

Honor Maya se znovu ukazuje

Honor Maya se znovu ukazuje
2017-06-30T07:15:18+01:00
• 30. 6. 2017

Čínský telekomunikační úřad TENAA vydal potřebnou certifikaci modelu od společnosti Huawei, která pod druhou značkou Honor již nějakou dobu pracuje na zařízení s názvem Maya. Telefon je předmětem několikátého úniku, ovšem dnešní várka specifikací by měla být opět o něco přesnější a navíc doplněna o nové fotografie. Čínský výrobce bude chtít tuto novinku zařadit do vlastních řad v nejzazší době.

Honor Maya získá 5palcový displej s HD rozlišením, pod kterým poběží čtyřjádrový procesor od neupřesněného dodavatele taktovaný na frekvenci 1,4 GHz a 2GB operační paměť RAM. Interní úložiště v základu pojme 16GB uživatelských dat. Případný nedostatek místa půjde naštěstí vyřešit přes slot pro paměťovou microSD kartu. Dále výdrž telefonu bude asi řídit baterie s kapacitou 2 920 mAh.

Výpis specifikací uzavírá 8megapixelový fotoaparát, dvě LED diody pro přisvětlení snímků nebo systém Android ve starší verzi 6.0 Marshmallow. Vzhledem k velmi průměrné výbavě lze počítat s přijatelnou cenou. Barevných provedení se ukáže celkem tři – šedé, zelené, zlaté. Oficiální představení může proběhnout během letních prázdnin či až během zářijového veletrhu IFA v Berlíně.

Zdroj: theandroidsoul.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim