reklama

Honor Maya se znovu ukazuje

Honor Maya se znovu ukazuje
2017-06-30T07:15:18+02:00
• 30. 6. 2017

Čínský telekomunikační úřad TENAA vydal potřebnou certifikaci modelu od společnosti Huawei, která pod druhou značkou Honor již nějakou dobu pracuje na zařízení s názvem Maya. Telefon je předmětem několikátého úniku, ovšem dnešní várka specifikací by měla být opět o něco přesnější a navíc doplněna o nové fotografie. Čínský výrobce bude chtít tuto novinku zařadit do vlastních řad v nejzazší době.

Honor Maya získá 5palcový displej s HD rozlišením, pod kterým poběží čtyřjádrový procesor od neupřesněného dodavatele taktovaný na frekvenci 1,4 GHz a 2GB operační paměť RAM. Interní úložiště v základu pojme 16GB uživatelských dat. Případný nedostatek místa půjde naštěstí vyřešit přes slot pro paměťovou microSD kartu. Dále výdrž telefonu bude asi řídit baterie s kapacitou 2 920 mAh.

Výpis specifikací uzavírá 8megapixelový fotoaparát, dvě LED diody pro přisvětlení snímků nebo systém Android ve starší verzi 6.0 Marshmallow. Vzhledem k velmi průměrné výbavě lze počítat s přijatelnou cenou. Barevných provedení se ukáže celkem tři – šedé, zelené, zlaté. Oficiální představení může proběhnout během letních prázdnin či až během zářijového veletrhu IFA v Berlíně.

Zdroj: theandroidsoul.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim