reklama

Vivo plánuje nový model X9s Plus

Vivo plánuje nový model X9s Plus
2017-05-20T16:15:27+02:00
• 20. 5. 2017

Značka Vivo nemá v našich končinách tak silné jméno, jako například v asijských zemích, kde se může pochlubit velkou popularitou a tomu také odpovídají jejich prodejní výsledky za poslední roky. Čínský telekomunikační úřad TENAA nedávno vydal novou certifikaci modelu s názvem X9s Plus, který by mohl zanedlouho dorazit na prodejní pulty. Podle prvních informací půjde o novinku zapadající mezi telefony ze střední třídy.

U testovaného zařízení byl spatřen 5,85palcový displej s Full HD rozlišením. Hardwarovou stránku dostane pod kontrolu osmijádrový procesor taktovaný na frekvenci 1,95 GHz od zatím neznámého dodavatele a operační paměť RAM o velikosti 4 GB. Uživatelská data pojme v základu 64GB interní úložiště. Následně celá konstrukce telefonu měří 162,59 x 78,84 x 7,25 mm a ručička váhy prozrazuje hmotnost 183,2 gramů.

Do zadní části přijde 16megapixelový fotoaparát a baterie s kapacitou 3 920 mAh. Přední panel potěší milovníky populárních selfie fotografií, protože čínský výrobce mu nasadí rovnou dva snímače. Jeden bude mít 20 megapixelů, zatímco druhý 5 megapixelů. Softwarovou stránku zajistí systém Android v nejnovější verzi 7.1.1 Nougat. Bližší specifikace se pravděpodobně objeví již v nejbližších týdnech.

Zdroj: theandroidsoul.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim