Samsung Galaxy Note 8 přijde s 6,3″ displejem a duálním fotoaparátem

Samsung Galaxy Note 8 přijde s 6,3″ displejem a duálním fotoaparátem 2017-5-18

Jihokorejský výrobce velmi intenzivně pracuje na novém modelu Galaxy Note 8, a není tomu divu. Předchozí verze, tedy Galaxy Note 7, skončila téměř ihned po svém uvedení na trh. Problémem byl agresivní design akumulátoru, jenž měl v oblibě vybuchovat. To je samozřejmě věc, která se Samsungu nesmí opakovat, jinak akcie padnou raketovým tempem dolů.

To si samozřejmě jihokorejský gigant uvědomuje, a tak se na novém Galaxy Note 8 snaží co nejvíce vyřádit. Důkazem toho je mimo jiné také zcela nový Infinity Display, jenž byl vůbec poprvé spatřen u vlajkových modelů Galaxy S8 a Galaxy S8+. A právě této technologie se dočkáme také u Note 8. Otázkou však je, jak velký bude samotný displej?

Z Číny se na internet dostala zajímavá informace, která se touto problematikou zabývá. Jestliže je zpráva pravdivá, očekávat bychom mohli nepatrně větší displej s úhlopříčkou 6,3”. Ten by pak měl nabídnout poměr stran 18,5:9, tedy jako další vlajkové lodě společnosti Samsung z roku 2017. Bohužel phablet s největší pravděpodobností nebude možné pohodlně držet a ovládat v jedné ruce.

Duální fotoaparát na zadní straně je pak pro Samsung Galaxy Note 8 samozřejmostí. Další podrobnosti však o telefonu nemáme, což je na druhou stranu dobře. Alespoň se máme na co těšit.  Zda budete uniklým informacím věřit, nechám už na vás. Každopádně byste měli být lehce nad věcí, ne vždy se podobné zprávy potvrdí.

KategorieAndroidČlánky
Zdeněk Koutský

Student informační technologie, velký milovník a zároveň kritik Applu.

JuzzyKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

18. 5. 2017, 16:41:29
reply

No nějak se mi přestává líbit ten poměr stran displeje 18,5:9 mám hodně videí který mají klasicky 16:9 a ta představa že abych to měl přes celý displej se musí ořezávat nebo černé pruhy po stranách v četně YouTube se mě nelíbí. Asi přestanu uvažovat o koupi velikost v palcích bych ocenil ale s tímhle poměrem stran nějak ne.

David Pilař

18. 5. 2017, 17:11:16
reply

Sice jde o netradiční a na dnešní dobu i „nevhodný“ poměr stran, kvůli multimediálnímu obsahu, nicméně z hlediska praktičnosti a pohodlnosti používání je užší a vyšší displej lepší, než klasický 16:9. Záleží také na úhlopříčce, nicméně z vlastní zkušenosti mohu říct, že se na tento poměr velice dobře zvyká. A z videí i na YouTube se při roztažení ořezává jen minimum.

JuzzyKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

18. 5. 2017, 21:52:09
reply

Ale stejně ten ořez tam je mám sice starou note 3ku ale radši bych uvítal 6,3″ v klasickém 16:9 takhle nevím.

Po kiaKomentář vložen skrze mobilní aplikaci

19. 5. 2017, 8:14:35
reply

No mě se ani nezačal líbit.