reklama

OnePlus 5 nabídne kvalitní fotoaparát, výrobce spolupracuje s DxO

OnePlus 5 nabídne kvalitní fotoaparát, výrobce spolupracuje s DxO
2017-05-19T07:30:36+02:00
• 19. 5. 2017

OnePlus se od svého vzniku snaží řídit motem „Never Settle“, což lze volně přeložit jako „Nikdy se neusadit“. Význam spočívá v doručení toho nejlepšího uživatelského zážitku a snaze vyrobit vždy telefon s nekompromisní výbavou za nekompromisní cenu. I když jsme se již v minulosti s několika kompromisy setkali, stále nelze vyvrátit, že smartphony od OnePlus jsou se svou cenovkou vždy velice výhodnou koupí.

Společnost již od samého začátku vkládá mnoho úsilí a investic do oblasti fotoaparátu. Smartphony jsou přeci jen kompaktnější a praktičtější než profesionální fotoaparáty či kompakty. Proto je pro většinu lidí i výrobců fotoaparát jednou z největších priorit.

S každým dalším modelem přineslo OnePlus určité vylepšení fotoaparátu, ale stále se mezi smartphony nachází v éto oblasti o mnoho lepší telefony. To se nyní má změnit a OnePlus hodlá zamířit mezi elitu. Vypovídá o tom navázání spolupráce s DxO, což je společnost stojící za populárním a všeobecně uznávaným fotografickým benchmarkem DxOMark.

Společnost DxO má dlouholeté zkušenosti z oblasti mobilního fotografování, a proto se výrobce rozhodl při vývoji fotoaparátu OnePlus 5 s touto společností navázat spolupráci. Nevíme v tuto chvíli žádné podrobnosti, každopádně je jisté, že OnePlus 5 přijde s tím nejlepším fotoaparátem, jaký kdy tento výrobce nabídl. Etienne Knauer, Senior Vice President prodejů a marketingu z DxO, sdělil:

„OnePlus je jednou z nejvíce inovativních společností v mobilním průmyslu a my jsme nesmírně rádi za to, že máme možnost s nimi spolupracovat a poskytnout jim podporu při inovaci v oblasti fotoaparátu.“

Ve OnePlus nyní doufají, že se jim povede docílit dobrých výsledků a vytěžit ze spolupráce maximim. Dle posledních spekulací se u OnePlus 5 můžeme těšit na duální fotoaparát, přičemž hlavní senzor bude mít rozlišení buď 16 nebo až 23 MPx.

Zdroj: forums.oneplus.net

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

David Pilař

Student IT, softwarový tester a nadšenec do technologií všeho druhu. Ve volném čase poslouchá hudbu, fotí telefonem a rád se projede na kole.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat