reklama

OnePlus 5 nabídne kvalitní fotoaparát, výrobce spolupracuje s DxO

OnePlus 5 nabídne kvalitní fotoaparát, výrobce spolupracuje s DxO
2017-05-19T07:30:36+01:00
• 19. 5. 2017

OnePlus se od svĂ©ho vzniku snaží řídit motem „Never Settle“, coĹľ lze volnÄ› pĹ™eloĹľit jako „Nikdy se neusadit“. VĂ˝znam spoÄŤĂ­vá v doruÄŤenĂ­ toho nejlepšího uĹľivatelskĂ©ho zážitku a snaze vyrobit vĹľdy telefon s nekompromisnĂ­ vĂ˝bavou za nekompromisnĂ­ cenu. I kdyĹľ jsme se jiĹľ v minulosti s nÄ›kolika kompromisy setkali, stále nelze vyvrátit, Ĺľe smartphony od OnePlus jsou se svou cenovkou vĹľdy velice vĂ˝hodnou koupĂ­.

Společnost již od samého začátku vkládá mnoho úsilí a investic do oblasti fotoaparátu. Smartphony jsou přeci jen kompaktnější a praktičtější než profesionální fotoaparáty či kompakty. Proto je pro většinu lidí i výrobců fotoaparát jednou z největších priorit.

S každým dalším modelem přineslo OnePlus určité vylepšení fotoaparátu, ale stále se mezi smartphony nachází v éto oblasti o mnoho lepší telefony. To se nyní má změnit a OnePlus hodlá zamířit mezi elitu. Vypovídá o tom navázání spolupráce s DxO, což je společnost stojící za populárním a všeobecně uznávaným fotografickým benchmarkem DxOMark.

Společnost DxO má dlouholeté zkušenosti z oblasti mobilního fotografování, a proto se výrobce rozhodl při vývoji fotoaparátu OnePlus 5 s touto společností navázat spolupráci. Nevíme v tuto chvíli žádné podrobnosti, každopádně je jisté, že OnePlus 5 přijde s tím nejlepším fotoaparátem, jaký kdy tento výrobce nabídl. Etienne Knauer, Senior Vice President prodejů a marketingu z DxO, sdělil:

„OnePlus je jednou z nejvíce inovativních společností v mobilním průmyslu a my jsme nesmírně rádi za to, že máme možnost s nimi spolupracovat a poskytnout jim podporu při inovaci v oblasti fotoaparátu.“

Ve OnePlus nyní doufají, že se jim povede docílit dobrých výsledků a vytěžit ze spolupráce maximim. Dle posledních spekulací se u OnePlus 5 můžeme těšit na duální fotoaparát, přičemž hlavní senzor bude mít rozlišení buď 16 nebo až 23 MPx.

Zdroj: forums.oneplus.net

reklama
reklama

David PilaĹ™

Student IT, nadšenec do technologií všeho druhu a milovník mobilního focení. Rád se podílí na beta testování a překladu softwaru.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim