reklama

Šéf IFA chce ulovit Galaxy Note 8 do Berlína

Šéf IFA chce ulovit Galaxy Note 8 do Berlína
2017-04-27T14:44:43+01:00
• 27. 4. 2017

Velmi pozitivní přijetí od veřejnosti u telefonů Galaxy S8 a Galaxy S8+ od Samsungu nenechává chladným výkonného ředitele veletrhu IFA, který na tiskové konferenci v Lisabonu prozradil své plány týkající se další připravované novinky od jihokorejského výrobce. Zatímco model Galaxy Note 7 byl uveden v srpnu loňského roku, tak v případě uzavření dohody by mohlo jeho nástupce cíleně potkat mírné zpoždění.

Kromě zpoždění chce Jens Heithecker změnit i lokalitou oficiální tiskové konference, která ještě minulý rok byla v New Yorku. Podle jeho slov by lepším místem pro Galaxy Note 8 byl veletrh spotřební elektroniky IFA. Ten se každoročně koná až v následujícím měsíci září. Přitom do nedávna jezdil Samsung s každým přírůstkem do série Galaxy Note prvně na berlínský veletrh IFA. Nicméně tím posledním byl Galaxy Note 4 z roku 2014.

Dále Heithecker prozradil, že společnost Samsung bude mít v tomto roce na veletrhu IFA největší stánek ze všech přítomných vystavovatelů. Avšak nepadla vůbec žádná zmínka, zda součástí prezentace novinek bude i hojně očekávaný Galaxy Note 8. Nástupce loňské generace má údajně vycházet z letošního Galaxy S8+, ale můžou se například objevit dva senzory fotoaparátu v zadní části.

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim